MetaTrader 4 priekš Mac

Ar Admiral Markets jums nav jāpūlas ar Windows instalāciju uz jūsu Apple klēpjdatoru vai darba virsmas, kā arī jums nav nepieciešams vērt MetaTrader4 caur programmu Wine.

Admiral Markets ļauj jums tirgot uz MT4 caur Mac izmantojot bezmaksas demo kontu. Noskaidrosim vairāk par šo platformu zemāk!

MT4 Mac funkcijas

MetaTrader4forMacOSX.uk-mt4-for-mac-features-img-1-alt

MetaTrader 4 priekš Mac kopumā neatšķiras MetaTrader 4 priekš Windows. Admiral Markets cenšas sniegt pieredzi, kas ir tuvu jūsu iecienītākajām tirdzniecības platformām. Jūs gūsiet labumu no lielākās daļas no funkcijām, kas pieejamas MT4 programmā, starp kurām ir:

  • Reālās kotācijas
  • 1 klikšķa tirdzniecība
  • Vairāki laika periodi
  • Neierobežoti grafiki
  • Pielāgojami indikatori
  • un vēl daudz vairāk

Svarīgi atzīmēt, ir, ka ir diezgan grūti uzstādīt Expert Advisors, tāpēc tas ir labākais, lai izvairītos no pielāgoto indikatoru un tirdzniecības robotu lietojuma uz MetaTrader 4 Mac aplikācijas.

Kā uzstādīt MT4 uz Mac?

Instalēt MetaTrader priekš 4OSX ir diezgan viegli. Process pilnīgi sakrīt arjebkādas programmatūras instalēšanu, kura nav uzskaitīta Apple App Store.

MT4 instalēšana uz Mac OS X

Jums būs nepieciešams sākt ar programmas lejupielādēšanu. Tā ir diezgan apjomīga, atkarībā no versijas, tā būs aptuveni 200 MB apjomā.

Kad esat lejupielādējis Admiral Markets MT4 priekš Mac,atveriet lejupielādēto failu, pēc tam velciet un novietojiet lietojumprogrammas direktorijā.

Tagad esat pabeidzis visas nepieciešamās darbības, lai instalētu MT4 uz sava Mac OSX.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šī programma nāk no Apple App Store, tāpēc jums vajadzēs būt neparakstītām aplikācijām, kas aktivizē jūsu Mac. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Apple ikonas augšējā kreisajā stūrī uz jūsu ekrāna, atlasiet System Preferences, un pēc tam, dodieties uz drošību un privātumu. Jums vajadzēs rediģēt cilnē Drošība un privātums, Vispārīgiun jūs varat to darīt tikai pēc tam, kad esat ievadījis paroli, pēc noklikšķinājis uz atslēgu, kas atrodas loga kreisajā apakšējā stūrī. Pēc tam, kad tas ir pabeigts, atlasiet Anywhere zem teksta "Allow applications downloaded from:".

MT4 automatizēta tirdzniecība uz Mac

Kā jau iepriekš minēts, Expert Advisors (EA)ne vienmēr funkcionē kā paredzēts uz Mac, tāpēc ir ieteicams pārbaudīt katru EA darbību. Kā uzstādīt EA uz MAC versiju MetaTrader 4, jūs varat uzzināt zemāk.

Ir svarīgi pieminēt, ka Admiral Markets piedāvā MT4 Supreme Edition, kas izmanto Expert Advisors, un tas ir iemesls, kāpēc šis spraudnis nav pieejams parastā MT4Mac OS versijā.

EA, indikatoru un skriptu instalācijas

MetaTrader 4EA un skriptu instalēšana uz Mac OS X: Rādīt pakotnes saturu

Lai instalētu papildu rīkus, piemēram, Expert Advisors (EA), indikatorus vai skriptus, atveriet aplikācijas mapi un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz AdmiralMarkets MT4. Izvēlnē, kas atveras, izvēlieties Show Package Contents. Tagad jūs redzēt visu saturu instalācijas failu. Divreiz uzklikšķiniet uz "drive_c", lai nokļūtu MetaTrader struktūrā uz jūsu Mac.

MetaTrader 4 EA un skriptu instalēšana uz Mac OS X: Ekspertu mapē

Tagad, kad redzat ierasto MetaTrader faila struktūru,varat novietot jūsu EA, indikatorus un skriptus.

Lūdzu, ņemiet vērā, ja rodas problēmas ar dažiem EA jūsu MT4 vizualizācijā, lejupielādējiet fontus zemāk.

Klikšķiniet šeit, lai lejupielādētu fontus

Veiciet dubultklikšķi uz lejupielādētā faila un nospiediet taustiņu "Instal fonts"

Lūdzu, ņemiet vērā, ka uzstādot MetaTrader 4 uz Mac OS caur Wine un WineBottler negarantē stabilu Expert Advisors darbību. Tas ir iemesls, kāpēc jums būtu jāapsver ieguldīt paralēlā datora aplikācijā, ja jūs plānojat tirdzniecību uz Mac automātiskajā režīmā.

Iegūsti MT4 uz sava Mac

Nemēģiniet instalēt MT4 ar Wine un WineBottler izmantošanu. Nav nepieciešams ieguldīt dārgā paralēlā datora aplikācijā – iegūsti MetaTrader priekš Mac ar Admiral Markets uzreiz!