Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

MetaTrader 4 iPad

Mūsdienās planšetdatori kļūst arvien populārāki un Apple iOS ierīces ir tik pat izplatītas kā Android planšetdatori. Ar Admiral Markets tagad varat strādāt ar savu iPad, lejupielādējot un instalējot MT4. Tādā veidā jūs ne tikai iegūstat iespēju atvērt darījumus no jebkuras vietas, kur pieejams internets, bet arī gūstat līdzīgu pieredzi kā strādājot ar datoru.

MT4 iPad funkcijas

MetaTrader iPad ir ar veselu komplektu priekšrocībām un noderīgām funkcijām. Ja jūs plānojat veikt lielu daļu tirdzniecības darījumu, izmantojot mobilās ierīces, iPad ir jābūt jūsu izvēlei, jo tas piedāvā lielu daudzumu noderīgu funkciju:

 • Reāla cenu plūsma
 • Spēcīgi tehniskās analīzes rīki
 • "1-Click tirdzniecība"
 • Pilnībā pielāgojama
 • 3 veidu tendences līnijas
 • un vēl daudz vairāk!

MetaTrader4foriPad.uk-mt4-for-ipad-features-img-1-alt?

Ar MT4 iPad iegūstat MetaTrader 4 tirdzniecības platformu gandrīz kā datorā.

MT4 iPad versijas funkcijas

iPad nodrošina jūs ar lielāku ekrānu, nekā iPhone, bet tas nāk kopā ar virkni lieliskiem MT4 tehniskajiem indikatoriem. Pašlaik pieejami iPad vai nu ar 7,9 vai 9,7 collu ekrānu, tas nozīmē, ka jūs varat veikt pienācīgu tehnisko analīzi.

MT4 iPad: pievienot indikatoru logu

Jūs varat pievienot visus indikatorus un oscilatorus, kas ir pieejami jūsu datora programmā. Diemžēl netiek atbalstīti lietotāju indikatori. Taču MT4 iPad ir pieejama "1-Click tirdzniecība".

Kā uzstādīt MT4 iPad?

Pirmkārt, apmeklējiwtt Apple App Store un ierakstiet Admiral Markets MT4. Jūs varat arī saņemt citu platformas versiju, bet tas apgrūtinās savienojuma iestatīšanu ar serveri, tāpēc labāk izvēlēties Admiral Markets aplikāciju. Kad esat atradis, lejupielādējiet un instalējiet MetaTrader 4 savā iPad.

Kad esat instalējis aplikāciju, atverot to, parādīsies šāds ekrāns:

MT4 iPad: izvēlieties brokeri

Jums būs nepieciešams izvēlēties atbilstošu serveri un tam pieslēgties, izmantojot jūsu tirdzniecības konta akreditācijas datus. Gadījumā, ja jums vēl nav konts, atveriet to, noklikšķinot uz saites zemāk.

Atveriet MetaTrader 4 demo kontu šeit

Sākt darbu

Jums ir iPad un nevar sagaidīt, kad varēsiet sākt tirgot? Zemāk jūs varat redzēt ikonu App Store, noklikšķiniet uz tās un nokļūsiet pie Admiral Markets MT4 iPad, kur varēsiet lejupielādēt MetaTrader 4 iPad ierīcēm un sākt tirdzniecību. Ar Admiral Markets versiju šai aplikācijai, jūs ietaupīsiet laiku, jo tirdzniecības servera iestatījumi jau ir saglabāti. Iegūstiet šo aplikāciju jau tagad!

Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.