MetaTrader 4 priekš iPad

Mūsdienās planšetdatoru ierīces kļūst arvien populārākas un pēc tendences, iOS ierīces no Apple ir nedaudz vairāk izplatītas nekā Android planšetdatori. Ar Admiral Markets tagad varat strādāt ar savu iPad, lejupielādējot un instalējot MT4. Tādā veidā jūs ne tikai iegūstat iespēju atvērt darījumus no jebkuras vietas, kas ļauj piekļūt internetam, bet arī izjust pieredzi kā uz datora tirdzniecībā ar Apple iPad.

MT4 iPad funkcijas

MetaTrader iPad ir ar veselu komplektu priekšrocībām un noderīgām funkcijām. Ja jūs plānojat izvietot lielu daļu no jūsu tirdzniecības darījumiem, izmantojot mobilās ierīces, iPad ir jābūt jūsu izvēlei, jo tas piedāvā lielu daudzumu noderīgas funkcijas:

  • Reālās cenu izmaiņas
  • Spēcīgi tehniskās analīzes rīki
  • 1 klikšķa tirdzniecība
  • Pilna pielāgošanās
  • 3 veidu tendences līknes
  • un vēl daudz vairāk!

MetaTrader4foriPad.uk-mt4-for-ipad-features-img-1-alt?

Ar MT4 priekš iPad iegūstat MetaTrader 4 tirdzniecības platformu gandrīz kā datorā. Ja jums patīk sveču diagramma, patiesībā tikai ar MetaTrader 4 iOS ierīcēm.

MT4 iPad versijas funkcijas

IPad nodrošina jūs ar lielāku ekrānu, nekā iPhone, bet tas nāk kopā ar virkni lieliskiem MT4 tehniskajiem rādītājiem. Pašlaik jūs varat saņemt iPads vai nu ar 7,9 vai 9,7 collu ekrānu, tas nozīmē, ka jūs varat veikt pienācīgu tehnisko analīzi.

MT4 priekš iPad: Pievienot indikatoru ekrānu

Jūs varat pievienot visus indikatorus un oscilatorus, kas ir pieejami jūsu datora programmas. Diemžēl nav atbalsta pielāgotiem indikatoriem. MT4 priekš iPad piedāvā priekšrocības no 1 klikšķa tirdzniecības.

Kā uzstādīt MT4 priekš iPad?

Pirmkārt, jums vajadzētu apmeklēt Apple App Store un ierakstīt Admiral Markets MT4. Jūs varat arī saņemt citu platformas versiju, bet tad tas būtu mazliet grūtāk uzstādīt serveri, tāpēc jums būtu labāk izvēlēties Admiral Markets aplikāciju. Kad esat atradis, lejupielādējiet un instalējiet MetaTrader 4 uz iPad.

Kad esat instalējis aplikāciju, atverot to, parādīsies šāds ekrāns:

MT4 priekš iPad: izvēlieties brokeri

Jums būs nepieciešams izvēlēties atbilstošu serveri un pēc tam to autentificēt, izmantojot jūsu tirdzniecības konta akreditācijas datus. Gadījumā, ja jums vēl nav konts, atveriet to, noklikšķinot uz saites zemāk.

Atveriet MetaTrader 4 demo kontu šeit

Sākt darbu

Saņēmāt iPad, un nevar gaidīt, lai sāktu uz tā tirgot? Zemāk jūs varat redzēt ikonu App Store, noklikšķinot uz tās, un nokļūsiet pie Admiral Markets MT4 priekš iPad. Pēc tam, kad esat noklikšķinājis uz ikonas zemāk, jūs varēsiet lejupielādēt MetaTrader 4 priekš iPad un sākt tirdzniecību. Ar Admiral Markets versiju šai aplikācijai, jūs ietaupīsiet laiku, jo tirdzniecības serveris jau ir izveidots. Saņemiet šo aplikāciju tagad!