Ķīlas prasības

MetaTrader 4 konti

Mēs piedāvājam elastīgus kredītpleca nosacījumus MetaTrader 4 kontiem, dodot iespēju izmantot Forex un CFD tirdzniecības priekšrocības klientiem pat ar mazu sākotnējo ieguldījumu.

Kredītplecs valūtu pāriem


MetaTrader 5 konti

Treideriem ar MetaTrader 5 kontiem mēs piedāvājam fiksētu kredītpleca likmi 1:100 uz visiem instrumentiem.2


Piezīmes:

  1. Ja pozīcija ir atvērta vai aizvērta (pilnībā vai daļēji) Admiral.Markets vai Admiral.Prime kontos uz jebkura instrumenta piektdienā, stundas laikā pirms tirdzniecības sesijas slēgšanas, visām pozīcijām pēc noklusējuma tiek piemērota kredītpleca likme 1:50. Šis iestatījums attiecas uz visām pozīcijām, kurām kredītpleca likme ir augstāka par 1:50, bet neattiecas uz pozīcijām ar zemāku likmi, piem. 1:10. Augstāk minētie nosacījumi uz atsevišķiem indeksu un obligāciju CFD kontraktiem ir spēkā uz pagarinātu termiņu. Detalizētāk ar tirdzniecības nosacījumiem katram instrumentam varat iepazīties sadaļā Līguma specifikācijas. Ķīlas vērtība pozīcijām ar kredītpleca likmi 1:50, kura tika piemērota stundas laikā pirms tirdzniecības sesijas slēgšanas, automātiski tiek pārrēķināta nedēļas nogalēs. Tirdzniecības sesijas atvēršanās brīdī pirmdienās kredītpleca likmes tiek piemērotas pēc vispārējiem tirdzniecības nosacījumiem. Tāpat sistēma pēc noklusējuma ņem vērā jūsu Treidera Kabinetā uzstādītos kredītpleca likmju iestatījumus (skatīt piezīmi 2 zemāk). Lūdzu, ņemiet arī vērā to, ka augstāk minētie nosacījumi var tikt piemēroti pēc atsevišķa paziņojuma citās darba nedēļas dienās gadījumos, kad brīvdienas vai svētku dienas var ietekmēt tirdzniecības laikus.
  2. Klientiem ar Admiral.Markets vai Admiral.Prime kontiem ir iespēja manuāli samazināt vai palielināt konta kredītplecu, izvēloties kādu no kredītpleca likmēm konta iestatījumos Treidera Kabinetā. Lūdzu ņemiet vērā, ka izmaiņas stājas spēkā nekavējoties un ietekmē visu atvērto pozīciju ķīlas vērtību. Ja izvēlaties samazināt likmi, tad tā ir atbilstoši tirdzniecības apjoma vērtībai kā norādīts tabulā augstāk.
  3. Ķīlas prasības sarakstā neminētiem tirgiem varat atrast sadaļā Līguma specifikācijas, izvēloties nepieciešamo instrumentu sarakstā.