Admiral Markets UK Ltd Maksājumu Noteikumi un Nosacījumi

Šie noteikumi un nosacījumi (turpmāk 'Noteikumi') attiecas uz visiem Admiral Markets UK Ltd (turpmāk 'Admiral Markets') klientu pārskaitījumiem, lai pārskaitītu vai noņemtu naudas līdzekļus (turpmāk 'Maksājumu') no klienta tirdzniecības konta, kas ir atvērts pie Admiral Markets.

Iesniedzot pieprasījumu par maksājuma veikšanu Admiral Markets, katrs klients apstiprina, ka viņš ir izlasījis, saprot un piekrīt ievērot šos Noteikumus un izvēlēto maksājuma metodi Treidera Kabinetā. Attiecībā uz jautājumiem, ko nenosaka šie Noteikumi, piemēro Admiral Markets UK LTD Vispārējos noteikumus un Nosacījumus.

Maksājumi

Admiral Markets patur tiesības pieņemt vai noraidīt Maksājuma pieprasījumu pēc saviem ieskatiem jebkurā laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Admiral Markets nedrīkst pieņemt ne apstrādāt Maksājumu, kas pieder kādam (trešā persona) citam.

Līdzekļu izņemšanas gadījumā, Admiral Markets patur tiesības izpildīt pieprasījumu uz to pašu banku, starpniekbanku un uz to pašu kontu, ko klients izmantoja, veicot sākotnējo vai jebkuru iepriekšējo Maksājumu neatkarīgi no izvēlētas naudas izņemšanas metodes, kurai klients devis priekšroku.

Admiral Markets patur tiesības ieturēt Maksājumu izpildi un pieprasīt papildu dokumentus jebkurā brīdī, pārbaudīt maksājumu avotu, ja, to uzskata par nepieciešamu.

Papildu maksājumu detaļas

Konkrētāka informācija, kas attiecas uz Maksājumiem (piemēram, maksājumu limiti, laika grafiki u.c.) ir parādīta Treidera Kabinetā, iesniedzot Maksājuma pieprasījumu, bet katrs klients ir pilnībā atbildīgs, pirms jebkura maksājuma pieprasījuma, ņemt vērā šādu informāciju.

Nepareizu vai kļūdainu maksājumu pieprasījumi

Klients tiek aicināts izvairīties no neprecizitātēm Maksājuma pieprasījumā. Turklāt gadījumā, ja klients ir veicis kļūdainu vai nepareizu Maksājumu pieprasījumu, Admiral Markets nav pienākuma atgūt Maksājumu no Maksājumu pakalpojumu sniedzēja, nedz atmaksāt klientam jebkuras maksas, izmaksas vai citus izdevumus, kas radušies. Klients ir atbildīgs par kompensāciju Admiral Markets par izmaksām vai zaudējumiem, kas radušies, sakarā ar kļūdainu vai nepareizu Maksājuma pieprasījumu.

Komisijas

Tirdzniecības konta vai demo konta atvēršana ir bez maksas.

Depozīts uz tirdzniecības kontu

Depozīts uz tirdzniecības kontu

NB: Admiral Markets UK Ltd nepieņem depozītus klienta tirdzniecības kontā no jebkuras trešās personas. Tirdzniecības konti, uz kuriem šādi depozīti tiek nosūtīti, tiek bloķēti, un depozītu pārskaita atpakaļ sūtītājam. Šādā gadījumā visas izmaksas, kas saistītas ar pārskaitījumu, sedz sākotnējais trešās puses sūtītājs.
Depozīts Atbalstītās valūtas Komisijas Minimālā summa Maksimālā summa * Apstrādes laiks
Bankas pārskaitījums Atkarīgs no valsts.
EUR, USD, AUD, BGN, CHF, CZK, GBP, HRK, HUF, NOK, PLN, RON, RUB, SEK
Bezmaksas nav minimālā nav maksimālā ne vairāk kā 3 darba dienas
Sofort Banking1 EUR, GBP, CZK, HUF Bezmaksas 50 EUR/ GBP/ 2000 CZK/ 20000 HUF 10000 EUR / 5000 GBP / 200000 CZK / 2000000 HUF Tūlītējs
Visa un MasterCard EUR, USD, GBP, CHF 0,9%, min. 1 EUR / USD / GBP/ CHF 50 EUR / USD / GBP / CHF 5000 EUR / USD / GBP / CHF
Skrill EUR, GBP, CHF 1,5 %, min. 1 EUR/GBP/CHF 50 EUR / GBP / CHF 5000 EUR / GBP / CHF
Neteller EUR, USD, GBP 1.5%, min. 1 EUR/USD/GBP 50 EUR / USD / GBP 5000 EUR / USD / GBP
Bank link Igaunijā EUR 1,5 %, min 1 EUR, maksimālā 6 EUR 10 EUR 5000 EUR
Banka link Latvija, Lietuva EUR 1.9 %, min 1 EUR 10 EUR 5000 EUR

1 pieejama, Vācijā, Austrijā, Beļģijā, Francijā, Nīderlandē, Lielbritānijā, Itālijā, Spānijā, Ungārijā, Slovākijā, Čehijā


Izņemšanas metode Pieņemamās valūtas Komisijas Minimālā summa Maksimālā summa * Apstrādes laiks
Bankas pārskaitījums Atkarīgs no valsts.
EUR, USD, AUD, BGN, CHF, CZK, GBP, HRK, HUF, NOK, PLN, RON, RUB, SEK
Divas bezmaksas izņemšanas pieprasījumi katru mēnesi
5 EUR/ 5 USD/ 7.5 AUD/ 10 BGN/ 6 CHF/
150 CZK/5 GBP/ 40 HRK/ 1500 HUF/ 50 NOK/ 25 PLN/ 25 RON/ 350 RUB/ 50 SEK
nav minimālā nav maksimālā ne vairāk kā 3 darba dienas
Skrill EUR, GBP, CHF 1 %, min. 1 EUR, GBP, CHF nav minimālā nav maksimālā Tūlītējs
Neteller EUR, USD, GBP 1%, min. 1 EUR, USD, GBP nav minimālā nav maksimālā Tūlītējs
Bankas pārskaitījumu īpašie nosacījumi:
EUR maksājumi EIropas Savienībā EUR 1 EUR nav minimālā nav maksimālā ne vairāk kā 3 darba dienas
GBP maksājumi Apvienotā Karalistē GBP 1 GBP nav minimālā nav maksimālā
BGN maksājumi Bulgārijā BGN 2 BGN nav minimālā nav maksimālā
CZK maksājumi Čehijas Republikā CZK 30 CZK nav minimālā nav maksimālā
HUF maksājumi Ungārijā HUF 300 HUF nav minimālā nav maksimālā
PLN maksājumi Polijā PLN 5 PLN nav minimālā nav maksimālā
RON maksājumi Rumānijā RON 5 RON nav minimālā nav maksimālā

* limits diennaktī katram klientam


Iekšējie pārskaitījumi (starp klienta atsevišķiem tirdzniecības kontiem) Komisijas Minimālā summa Maksimālā summa
Kontos ar vienu un to pašu pamatvalūtu Bezmaksas nav minimālā nav maksimālā
Kontiem, izmantojot atšķirīgas bāzes valūtas 1% no summas nav minimālā nav maksimālā
Kontiem, izmantojot atšķirīgas bāzes valūtas 1% no summas nav minimālā nav maksimālā

Ja pamatvalūta klienta tirdzniecības kontā atšķiras no pamatvalūtas pārskaitāmajiem līdzekļiem, pārskaitāmā summa tiks konvertēta uz bāzes valūtu klienta tirdzniecības kontā. Admiral Markets UK Ltd saņēmēja bankas dienas kurss, kur maksājums bija veikts, tiks izmantots līdzekļu konvertācijai.

Depozīti tiks pārskaitīti uz klienta tirdzniecības kontu vienas darba dienas laikā no (09:00 -17:00) pēc tam, kad summa ir ienākusi Admiral Markets UK Ltd bankas kontā.

Ja papildu bankas pakalpojumu maksa attiecas uz pārskaitījumu (no saņēmēja bankas vai starpniekbankas), summa tiks atskaitīta no līdzekļiem, kas jāpārskaita. Kā rezultātā, klients var saņemt mazāku summu, nekā sākotnēji bija paredzēts. Admiral Markets UK Ltd nebūs atbildīgs par jebkādu maksu par pakalpojumiem, ko uzliek par pārskaitījumiem citas bankas.

Ja pārskaitījums, kas saistīts ar debeta pakalpojumu maksu (proti, pārskaitījums kā pakalpojuma maksas tips, piemēram, 'visas maksas sedz saņēmējs' vai 'dalītās izmaksas'), būs veiktas ārpus Admiral Markets UK Ltd bankas konta, maksa tiks atskaitīta no summas, kas jāpārskaita uz klienta tirdzniecības kontu.

Admiral Markets UK Ltd apstrādā naudas izņemšanu no klienta tirdzniecības konta tajā pašā darba dienā, ja paredzētais pieprasījums par naudas līdzekļu izņemšanu ienācis pirms 17:00. Pieprasījumi par naudas izņemšanu, kas saņemti uz Admiral Markets UK Ltd pēc 17:00 darba dienās un brīvdienās, valsts vai svētku dienās, tiks apstrādāti nākamajā darba dienā.

Piemērojamās komisijas ir ieturētas klienta tirdzniecības konta bāzes valūtā, - piemēram, ja konta pamatvalūta ir EUR, komisija būs EUR, ja konta pamatvalūta ir GBP, komisija būs GBP


Komisija (tirdzniecības rīkojumu izpilde)
MetaTrader 4 - Admiral.Markets tirdzniecības konts

Visi instrumenti, kas nav akciju CFD
Komisija par akciju CFD

Bezmaksas
Bezmaksas
0,10 USD (vai ekvivalenta summa citā valūtā) par vienu akciju
MetaTrader 4-Admiral.Prime tirdzniecības konts

Visi instrumenti

USD 3 par 1,0 loti, vienpusēji 1
MetaTrader 5 - tirdzniecības konts

Valūtām, Metālu CFD

0,003 % no tirgotā apjoma 1

Admiral Markets (UK) Ltd ir autorizēta un regulēta no Financial Conduct Authority. (FCA reģistrācijas Nr. 595450). Admiral Markets (UK) Ltd. ir reģistrēta Anglijas un Velsas reģistrā. Reģistrācijas numurs 08171762. Uzņēmuma adrese: 16 St Clare Street, London EC3N 1LQ, UK.

1 Komisija tiek rēķināta atsevišķi gan atverot, gan aizverot darījumu (komisijas dubultā summa tiek ieturēta no konta, ja pozīcija ir atvērta)


Papildu pakalpojumi Ikmēneša izmaksas
Web bāzēta lietojumprogramma: Admiral.Autochartist
Admiral.Markets kontu īpašniekiem Bezmaksas

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tirdzniecībā var būt papildu maksas, kas ir saistītas ar pozīcijas pārnešanu (piemēram, mijmaiņas darījumi vai procentu maksas) attiecībā uz visiem instrumentiem turētiem pa nakti un kredīta/ debeta dividenžu korekcijas pozīcijām akciju un indeksu CFD, saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem, kas izveidoti Līguma specifikācijas sadaļā Admiral Markets mājas lapā.

Vietējā likumdošana

Likumi un noteikumi attiecībā uz finanšu pakalpojumiem un valūtas operācijām var ievērojami atšķirties dažādos reģionos, katrs klients ir pilnībā atbildīgs par atbilstību jebkuriem vietējiem noteikumiem, jo īpaši ar jebkuru piemērojamo nodokļu saistībām.

Maksājumu sistēmas disfunkcija

Katram klientam jāņem vērā tiešsaistes maksājumu sistēmas traucējumu raksturīgā neaizsargātība pret mazspēja, kavēšanos, kas, jo īpaši, var būt saistīta ar Maksājumu pakalpojumu sniedzēju. Klientam tiek stingri ieteikts atjaunināt savu anti-vīrusu programmatūru un pastāvīgi pārbaudīt vīrusus savā datorā.

Nekādos apstākļos Admiral Markets nav atbildīgs par jebkādiem kavējumiem, darbības traucējumiem un/vai zudumiem no maksājumu sistēmas un/vai jebkuru citu tehnisko sistēmu, kas pieder vai kuru vada Maksājumu pakalpojumu sniedzējs un/vai attiecībā uz šādu kavēšanos rezultātiem, darbības traucējumiem un/vai zudumiem.