Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Kā izveidot tirdzniecības kontu?

Pirms konta atvēršanas Admiral Markets UK Ltd un tirdzniecības uzsākšanas, lūdzam iepazīstaties ar dokumentiem, kas attiecas uz Admiral Markets UK Ltd. Tie sniegs informāciju par mūsu tiesisko atbildību un mūsu vispārējo uzņēmējdarbības praksi.

Jūs varat atrast "Vispārīgie noteikumi", kā arī citus dokumentus zemāk mūsu dokumentu sadaļā.

Jūs varat pieprasīt šo dokumentu kopijas piezvanot mums uz+371 6611 6588, vai nosūtot mums e-pastu uz admiral@admiral.lv

Dokumenti, kas nepieciešami fiziskām personām:

 1. Derīga identifikācijas dokumenta kopija (ID - pase vai valsts izsniegta identifikācijas karte).
 2. Adreses apstiprinājums (piemēram, deklarētās adreses apstiprinājums no portāla Latvija. lv vai komunālo pakalpojumu rēķins PDF formātā), ne vecāks par 3 mēnešiem.
 3. Klienta līgums - Treidera Kabinetā automātiski ģenerēts, kad aizpildīts pieteikums reālam kontam.
  • Lūdzu, ņemiet vērā, ka saskaņā ar KYC (zinu-savu-klientu) prasībām, Admiral Markets UK Ltd var pieprasīt iesniegt papildu dokumentus gadījumos, kad sākotnēji iesniegtos dokumentos nepieciešamā informācija ir nepilnīga.

Dokumenti, kas nepieciešami juridiskām personām:

 1. Pase vai valsts izsniegta ID karte ar foto priekš diviem no kompānijas direktoriem
 2. Kompānijas faktisko īpašnieku, kuriem kompānijā pieder 25% vai vairāk kapitāldaļu, pase vai ID karte, (ja nav vairākuma kapitāldaļu turētāja, tad tiks pieņemta jebkura īpašniekapase vai ID karte, kuram pieder vairāk par 10% kapitāldaļu).
 3. Adreses apstiprinājums par katru īpašnieku/direktoru, ne vecāks par 3 mēnešiem.
 4. Uzņēmuma reģistrācijas apliecība
 5. Statūti.
 6. Statūti u. c. reģistrēti dokumenti ar visām izmaiņām, papildinājumiem un apliecinājumiem par pilnvarotās personas tiesībām rīkoties juridiskās personas vārdā.Komercreģistra izraksts vai kapitāldaļu īpašnieku reģistrs (dokuments, kas apstiprina juridiskās personas īpašumtiesību struktūru, kuram jāsatur arī visu kompānijas īpašnieku personas datus.) Ja uzņēmums reģistrēts ārpus ES, var tikt pievienots uzņēmuma vadītāju reģistrs (Certificate of Incumbency).
 7. EMIR iesniegums (norādīts zemāk) LEI koda (juridiskās personas identifikācijas koda) saņemšananai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visām juridiskām personām jāsaņem LEI kods.
 8. Aizpildīts un parakstīts Klienta līgums juridiskai personai.

Līgumi un Dokumenti

Dokumenti, lai atvērtu kontu


Juridiskai personai:


Admiral Markets UK Ltd dokumenti, kas paskaidro terminus un noteikumus

Jums nepieciešams pārskatīt, saprast un apstiprināt šos dokumentus, pirms Klienta līguma parakstīšanas


Papildus dokumenti


Pamatinformācijas dokumenti


Gada pārskatiRisku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.