Līgumu specifikācijas

Mēs piedāvājam tirdzniecībai plašu klāstu ar instrumentiem: valūtas, kriptovalūtas, metālus, izejvielas, pasaules lielāko kompāniju akciju un indeksu CFD, kā arī citus likvīdus aktīvus.

Šajā lapā jūs varat atrast visu nepieciešamo informāciju par tirdzniecības instrumentiem, kas pieejami visiem kontu tipiem.

1. Forex un CFD


2. Akcijas

Amerikas Savienotās Valstis Komisija Minimums par transakciju
Denominēti USD 0.01 USD 1.0 USD

3. ETF (biržā tirgotie fondi)

Amerikas Savienotās Valstis Komisija Minimums par transakciju
Denominēti USD 0.01 USD 1.0 USD
* ASV ETF instrumenti ir pieejami tikai klientiem ar statusu "profesionāls klients".

Piezīmes:
  1. Komisija akcijām un ETF ir norādīta vienpusējam darījumam un tā tiek iekasēta par “katru transakciju”, t.i., katru reizi, kad aktīvs tiek pirkts vai pārdots. Ja aprēķinātā komisija vienai transakcijai ir mazāka par vienas transakcijas minimālo komisiju, tad tiek iekasēta minimālā komisija par transakciju.
  2. Attiecīgos gadījumos nodokļi darījumiem ar akcijām un ETF tiek piemēroti atsevišķi.
  3. Akciju un ETF tirgu datus nodrošina BATS Chi-X / BATS US un tie ir tikai informatīvi. Reālajiem kontiem tiek nodrošināta piekļuve reālā laika cenām, savukārt demo kontos cenas ir ar laika nobīdi.
  4. Pieejamās orderu izpildes politikas akcijām un ETF: FOK, IOC, Return.

Brīdinājums par riskiem

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "mazumtirdzniecības klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.