Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Tirdzniecības kontu veidi

Admiral Markets piedāvā konkurētspējīgus tirdzniecības noteikumus un atšķirīgus nosacījumus katrā no kontiem. Izvēlieties to, kas ir vislabāk piemērots jūsu tirdzniecībai un sāciet tirdzniecību nekavējoties!

Izvēlieties nosacījumus


Piezīmes

 1. Nosacījumi uz CFD metāliem, naudas indeksiem, nākotnes līgumiem, akcijām, obligācijām un kriptovalūtām  Līguma specifikācijas.
 2. “Privātajiem klientiem” kredītpleca likmes ir fiksētas, savukārt “Profesionālajiem klientiem” ir daudzlīmeņu ķīla, līdz ar to kredītplecs valūtu pāriem un atsevišķiem CFD ir atkarīgs no nosacītās vērtības, kā norādīts  Ķīlas prasības.
 3. “Privātajiem klientiem” kredītpleca likmes ir fiksētas, savukārt “Profesionālajiem klientiem” ir daudzlīmeņu ķīla, līdz ar to kredītplecs valūtu pāriem un atsevišķiem CFD ir atkarīgs no nosacītās vērtības, kā norādīts  Ķīlas prasības.
 4. Komisija ir norādīta uz vienu tirdzniecību pusi un iekasēta pilnā apmērā (ti, divas reizes), kad tiek atvērts darījums. Aprēķinu piemēri un likmes dažādiem depozītu valūtām tiek sniegta  Komisijas.
 5. Komisija ir norādīta vienpusējam darījumam, un tā tiek iekasēta par “katru transakciju”, t.i., katru reizi, kad aktīvs tiek pirkts vai pārdots. Pilnu informāciju par komisijām un minimālo komisiju vērtībām aicinām skatīt sadaļā “Līguma specifikācijas”. Aprēķinu piemēri pieejami sadaļā “Komisijas”.

 1. Atvērt kontu Reģistrējiet Treidera kabinetu, augšupielādējiet nepieciešamos dokumentus, aizpildiet veidlapu “Atvērt kontu”
 2. Papildiniet kontu Izvēlaties sev ērtu maksājuma veidu, aizpildiet konta papildināšanas formu, pārbaudīt jūsu konta bilanci
 3. Uzsāciet tirdzniecību Lejupielādējiet MetaTreder programmu, autorizējaties ar saviem datiem, uzsāciet tirdzniecību!

Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.