Paldies par jūsu interesi

Pirmais solis paveikts, vēl 2 atlikuši! Tālāk pieslēdzieties savam Demo tirdzniecības kontam un atveriet 1. darījumu!

 1. Saņemt e-pastu
 2. Pieslēgties Demo kontam
 3. Sākt tirdzniecību

Vēl nav izveidots Demo tirdzniecības konts kompānijā Admiral Markets? Nekādu problēmu! Spied zilo pogu zemāk, lai izveidotu! Atceries lietot to pašu e-pasta adresi, uz kuru nosūtījām Jums vēstuli.

ATVĒRT DEMO KONTU

Vienkāršākais veids, kā sākt bezriska tirdzniecību demo kontā, ir tirgot tieši no MetaTrader WebTrader interneta pārlūkprogrammā. Bez lejupielādes un bez instalācijas!

WEBTRADER

Kā uzsākt tirdzniecību Demo kontā

Tirdzniecības uzsākšana ar WebTrader

MetaTrader 4 interneta tirdzniecības programmai WebTrader nav nepieciešama papildus uzstādīšana.

 1. Vienkārši pieslēdzies jau izveidotam kontam. Demo konts Jums jau ir piešķirts, tāpēc pašam tas vairs nav jāizveido.
  !
  Lūdzu, pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo serveri no pieejamo serveru saraksta. Servera informāciju varat atrast e-pastā, kuru Jums nosūtījām, vai savā treidera kabinetā.
 2. Izvēlies vēlamo tirdzniecības instrumentu no saraksta.
 3. Nospiežot labo peles taustiņu, izvēlies Jauns orderis.
 4. Pēc izvēles iestati Stop Loss un Take Profit līmeņus.
 5. Spied Buy vai Sell.

Pēc tam, kad darījums ir atvērts, spiediet uz termināļa sadaļu “Tirdzniecība” ekrāna apakšā, lai redzētu atvērtā darījuma progresu.

WEBTRADER

Kā atvērt reālo tirdzniecības kontu?

Kā jau nosaukums liek noprast, reālais tirdzniecības konts paver iespēju tirgot ar reālu jūsu naudu. Lai atvērtu reālo kontu:

 1. Pieslēdzieties savam Treidera Kabinetam.
 2. Spiediet “Izveidot pieteikumu reālā konta atvēršanai” sadaļā “Konti”.
 3. Izvēlieties iestatījumus

  Konta tips: Admiral.Markets, Admiral.Prime vai Admiral.MT5
  Konta valūta: GBP, EUR, USD, CHF

 4. Izvēlieties konta tipu Admiral.Markets vai Admiral.Prime. Lai uzzinātu vairāk par tirdzniecības nosacījumiem, apskatiet Salīdzināt konta tipus.
 5. Augšupielādējiet trīs dokumentus sadaļā “Dokumenti”:
  • a) Derīga identifikācijas dokumenta kopiju (pasi vai ID karti).
  • b) Adreses apstiprinājums (piemēram, deklarētās adreses apstiprinājums no portāla Latvija. lv vai komunālo pakalpojumu rēķins Pdf formātā), ne vecāks par 3 mēnešiem.
  • c) Klienta līgums, kurš automātiski tiek izveidots Treidera Kabinetā brīdī, kad tiek aizpildīts pieteikums reālā konta atvēršanai.
   • Lūdzu, ņemiet vērā, ka, saskaņā ar KYC (zini savu klientu) procedūru, gadījumos, kad augstāk minētos dokumentos norādītā informācija ir nepilnīga, Admiral Markets UK Ltd patur tiesības pieprasīt papildu dokumentus.

Kad konta pieteikums ir apstiprinās, jums tiek nosūtīti konta dati un pēc līdzekļu ieskaitīšanas kontā iespējams uzsākt tirdzniecību.

Papildus konkurētspējīgiem tirdzniecības nosacījumiem mēs arī piedāvājam Volatilitātes Aizsardzības Iestatījumus, rīkus, kuri izveidoti ar mērķi palīdzēt samazināt svārstību riskus. Volatilitātes aizsardzības iestatījumi palīdz tirgot ar pārliecību neatkarīgi no tirgu apstākļiem.

Brīdinājums par riskiem

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "mazumtirdzniecības klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.