Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
  1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
 • FSCS aizsardzība
 • Negatīvās bilances aizsardzība
TURPINĀT
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.

"Pro.Cashback"

Esi daļa no "Pro.Cashback"! - varoņa attēls

Mūsu “Pro.Cashback” lojalitātes programma apbalvo par tirdzniecību! Klientiem ar statusu “Profesionāls klients” katru mēnesi automātiski konts tiks papildināts par summu, kas atkarīga no tirdzniecības apjoma. Nav nepieciešams veikt pieprasījumu vai kādas citas specifiskas darbības: vienkārši tirgo un saņem atlīdzību!

Jo vairāk līdzekļu tiek ieskaitīti kontā, jo plašākas ir tirdzniecības iespējas un potenciālā peļņa lielākajos un likvīdākajos finanšu tirgos pasaulē!

Ja neesi ieguvis statusu “Profesionāls klients”, taču vēlies izmantot mūsu “Pro.Cashback” lojalitātes programmu, iepazīsties ar mūsu privātajiem un profesionālajiem tirdzniecības nosacījumiem, pārliecinies, vai atbilsti “Pro” statusam un piesakies!

Noteikumi un Nosacījumi

 • "Pro.Cashback" ir daļa no mūsu Admiral Markets Pro piedāvājuma un pieejam tikai klientiem ar statusu "Profesionāls klients".
 • Atmaksas likme ir 1 USD par viena miljona USD nosacīto apjomu.
 • Atmaksa tiek piešķirta par tirdzniecību Admiral.Markets, Admiral.MT5 un Admiral.Prime reālajos kontos.
 • Atlīdzība tiek aprēķināta pēc aizvērto darījumu mēneša tirdzniecības apjoma.
 • Nav nepieciešams veikt pieprasījumu vai jebkādas citas specifiskas darbības – atlīdzība katra mēneša pirmajā dienā tiks automātiski ieskaitīta kontā.
 • Atlīdzības aprēķinā netiek iekļauti darījumi, kuru turēšanas ilgums bijis īsāks par 15 minūtēm vai peļņas/zaudējumu vērtība ir mazāka par tirgotā instrumenta divu tipisko spredu vērtību, kā arī darījumi ar vienas akcijas vai viena ETF CFD.
 • Nav noteiktas minimālo mēneša apjomu minimālās izmaksas.

Papildini savus līdzekļus ar dalību Admiral Markets

Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.