Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība fca

Tirdzniecības instrumenti

Uzziniet specifisku informāciju par tirdzniecības instrumentu, kas ļaus Jums to izprast detalizētāk. Šeit mēs skaidrosim kas ir konkrētais instruments, kā tas darbojas, kad to var tirgot un daudz ko citu…

Valsts obligācijas

Valsts obligācijas uzskata par stabilu investīciju izvēli un tās ir ļoti likvīds instruments ar minimāliem riskiem. Uzzini vairāk!

Lasīšanas laiks: 8 minūtes

CFD un nākotnes līgumu (fjūčeru) tirdzniecība

Piedāvājam detalizētu salīdzinājumu starp CFD un nākotnes līgumu jeb fjūčeru tirdzniecību. Kādas ir atšķirības un kad šie instrumenti radušies.

Lasīšanas laiks: 13 minūtes

Īsās pozīcijas jeb short selling

Kas ir īsā pārdošana jeb short selling? CFD kontrakti ļauj pelnīt arī tad, kad finanšu instrumenta cena krīt. Atliek tikai nospiest SELL un gaidīt!

Lasīšanas laiks: 8 minūtes

Obligācijas un to veidi

Šajā rakstā aplūkosim, kas ir obligācijas un kādi ir to veidi. Apskatīsim arī terminus saistībā ar obligācijām - nominālā vērtība, kupons, ienesīgums.

Lasīšanas laiks: 6 minūtes

Kas ir CFD?

Kas ir CFD jeb cenu starpības līgums, kā nopelnīt ar CFD, kādas ir CFD priekšrocības un kādus finanšu instrumentus iespējams tirgot ar CFD

Lasīšanas laiks: 7 minūtes

Akciju CFD

Akcijas vai akciju CFD? Vai zini, kuru labāk izvēlēties? Akciju tirgus vai brokeris? Šajā rakstā uzzini ar ko akciju CFD atšķiras no parastām akcijām!

Lasīšanas laiks: 5 minūtes

Kas ir ETF?

Vai vēlies uzzināt, kas ir ETF? Biržā tirgotie fondi mūsdienas strauji gūst popularitāti un aizstāj klasiskas investīciju metodes.

Lasīšanas laiks: 5 minūtes

Kas ir tiešsaistes tirdzniecība

Šajā rakstā apskatam tiešsaistes tirdzniecības priekšrocības, pieejamos instrumentus, tirgus. Ko, kur un kā var tirgot tiešsaistē un, kā līdz tam nonākt.

Lasīšanas laiks: 10 minūtes

Akciju indeksu tirdzniecība

Akciju indekss atspoguļo vienas akciju grupas vērtību un parāda šī konkrētā akciju indeksa kopējo, pašreizējo un vēsturisko veiktspēju. Indeksu CFD?

Lasīšanas laiks: 8 minūtes

Finanšu tirgus un tā veidi, kas jāzina katram treiderim

Finanšu tirgū vērtspapīri tiek tirgoti gan valsts, gan globālā līmenī. Šajā rakstā apskatīsim svarīgākos finanšu tirgus, skaidrojot to globālo lomu.

Lasīšanas laiks: 9 minūtes

Labāko "Blue Chip" akciju tirdzniecības ceļvedis

Kas ir "Blue-Chip" akcijas un pēc kādiem kritērijiem tās iedala? Vai "Blue-Chip" akcijas ir droša investīcijas un kuras ir labākās "Blue-Chip"?

Lasīšanas laiks: 8 minūtes

EUR/USD valūtu pāra priekšrocības un trūkumi

Šajā rakstā pievēršam pastiprinātu uzmanību ‎€/$ valūtu pārim, tā priekšrocībām un mīnusiem, labākajiem tirdzniecības laikiem un dažādām stratēģijām.

Lasīšanas laiks: 14 minūtes

Viss par DAX 30

DAX blue chips akciju biržas indekss. Tajā iekļautas 30 Vācijas lielākās kompānijas, kuras tirgojas Frankfurtesakciju biržā - Adidas, Bayer, BMW, Deutsche Bank, Siemens un Volkswagen Group visas ir iekļautas DAX. Rakstā apskatīti iemesli, kāpēc ir vērts tirgot DAX30 CFD.

Lasīšanas laiks: 5 minūtes

Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 85% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.