Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
  • Kredītplecs līdz pat:
    1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
    1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
  • FSCS aizsardzība
  • Negatīvās bilances aizsardzība
TURPINĀT
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.

Tirdzniecības instrumenti

Uzziniet specifisku informāciju par tirdzniecības instrumentu, kas ļaus Jums to izprast detalizētāk. Šeit mēs skaidrosim kas ir konkrētais instruments, kā tas darbojas, kad to var tirgot un daudz ko citu…

Kas ir CFD?

Kas ir CFD jeb cenu starpības līgums, kā nopelnīt ar CFD, kādas ir CFD priekšrocības un kādus finanšu instrumentus iespējams tirgot ar CFD

Lasīšanas laiks: 7 minūtes

Akciju CFD

Akcijas vai akciju CFD? Vai zini, kuru labāk izvēlēties? Akciju tirgus vai brokeris? Šajā rakstā uzzini ar ko akciju CFD atšķiras no parastām akcijām!

Lasīšanas laiks: 5 minūtes

Kas ir ETF?

Vai vēlies uzzināt, kas ir ETF? Biržā tirgotie fondi mūsdienas strauji gūst popularitāti un aizstāj klasiskas investīciju metodes.

Lasīšanas laiks: 5 minūtes

Kas ir tiešsaistes tirdzniecība

Šajā rakstā pētām tiešsaistes tirdzniecības priekšrocības, pieejamos instrumentus, tirgus. Ko un kur var tirgot tiešsaistē, un kā sākt darbu

Lasīšanas laiks: 9 minūtes

Akciju tirgus indeksu tirdzniecība

Šajā rakstā apskatīts, kā akciju indeksi atspoguļo tirgu, kā darbojas indeksu CFD, un indeksu tirdzniecības priekšrocības salīdzinājumā ar akcijām.

Finanšu tirgus un tā veidi, kas jāzina katram treiderim

Finanšu tirgū vērtspapīri tiek tirgoti gan valsts, gan globālā līmenī. Šajā rakstā apskatīsim svarīgākos finanšu tirgus, skaidrojot to globālo lomu.

Labāko "Blue Chip" akciju tirdzniecības ceļvedis

Kas īsti ir blue chip akcijas, kā izvēlēties labākās blue chip akcijas tirdzniecībai, un kāds ir vienkāršākais veids uzsākt investīcijas blue chip akcijās

Lasīšanas laiks: 8 minūtes

EUR/USD valūtu pāra tirdzniecības plusi un mīnusi

Apskatām Eiro Dolāra valūtu pāra tirdzniecības plusus un mīnusus, EURUSD pāra tirdzniecības metodes un EUR/USD stratēģijas

Lasīšanas laiks: 14 minūtes

Viss par DAX 30

DAX blue chips akciju biržas indekss. Tajā iekļautas 30 Vācijas lielākās kompānijas, kuras tirgojas Frankfurtesakciju biržā - Adidas, Bayer, BMW, Deutsche Bank, Siemens un Volkswagen Group visas ir iekļautas DAX. Rakstā apskatīti iemesli, kāpēc ir vērts tirgot DAX30 CFD.

Lasīšanas laiks: 5 minūtes

Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.