Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība fca

Tirdzniecības instrumenti

Uzziniet vispārīgu informāciju par finanšu tirgiem un dažādiem tirdzniecības instrumentiem! Pastāstīsim vairāk par investīcijām, finanšu instrumentiem un CFD...

Investīcijas iesācējiem

Investīcijas ir viens no labākajiem veidiem, kā uzkrāt līdzekļus vecumdienām, vai arī ar mērķi sasniegt finansiālo brīvību.

Lasīšanas laiks: 14 minūtes

Nafta, WTI un BRENT

WTI un BRENT ir naftas etaloni, kurus izmanto, lai noteiktu naftas cenu. Lai gan WTI ir augstvērtīgāka nafta nekā BRENT, WTI ir 10$ lētāks. Kāpēc?

Lasīšanas laiks: 10 minūtes

CFD un nākotnes līgumu (fjūčeru) tirdzniecība

Piedāvājam detalizētu salīdzinājumu starp CFD un nākotnes līgumu jeb fjūčeru tirdzniecību. Kādas ir atšķirības un kad šie instrumenti radušies.

Lasīšanas laiks: 13 minūtes

Īsā pārdošana jeb CFD short selling

Kas ir īsā pārdošana jeb short selling? CFD kontrakti ļauj pelnīt arī tad, kad finanšu instrumenta cena krīt. Atliek tikai nospiest SELL un gaidīt!

Lasīšanas laiks: 8 minūtes

Obligācijas un to veidi

Šajā rakstā aplūkosim, kas ir obligācijas un kādi ir to veidi. Apskatīsim arī terminus saistībā ar obligācijām - nominālā vērtība, kupons, ienesīgums.

Lasīšanas laiks: 13 minūtes

Kas ir CFD?

CFD ir cenu starpības līgums, kas ir ļoti populārs atvasināts finanšu instruments. Ar to iespējams noplenīt gan uz cenas lejupslīdi, gan uz augšupeju.

Lasīšanas laiks: 7 minūtes

Kas ir ETF?

ETF strauji gūst popularitāti un aizstāj tradicionālas investīciju iespējas. Iemesls ir ļoti vienkāršs - ērta pārvaldība un zemas izmaksas.

Lasīšanas laiks: 10 minūtes

Finanšu instrumenti un tiešsaistes tirdzniecība

Šajā rakstā vairāk par finanšu instrumentiem un tiešsaistes tirdzniecību, un to attīstību 21. gs, priekšrocībām un labāko platformu izvēli.

Lasīšanas laiks: 10 minūtes

Akciju indeksu tirdzniecība

Akciju indekss atspoguļo vienas akciju grupas vērtību un parāda šī konkrētā akciju indeksa kopējo, pašreizējo un vēsturisko veiktspēju. Indeksu CFD?

Lasīšanas laiks: 8 minūtes

Finanšu tirgus un tā veidi

Finanšu tirgū vērtspapīri tiek tirgoti gan valsts, gan globālā līmenī. Šajā rakstā apskatīsim svarīgākos finanšu tirgus, skaidrojot to globālo lomu.

Lasīšanas laiks: 10 minūtes

Labāko "Blue-Chip" akciju tirdzniecības ceļvedis

Kas ir "Blue-Chip" akcijas un pēc kādiem kritērijiem tās iedala? Vai "Blue-Chip" akcijas ir droša investīcijas un kuras ir labākās "Blue-Chip"?

Lasīšanas laiks: 8 minūtes

EUR/USD valūtu pāra priekšrocības un trūkumi

Šajā rakstā pievēršam pastiprinātu uzmanību ‎€/$ valūtu pārim, tā priekšrocībām un mīnusiem, labākajiem tirdzniecības laikiem un dažādām stratēģijām.

Lasīšanas laiks: 14 minūtes

Viss par DAX 30

DAX blue chips akciju biržas indekss. Tajā iekļautas 30 Vācijas lielākās kompānijas, kuras tirgojas Frankfurtesakciju biržā - Adidas, Bayer, BMW, Deutsche Bank, Siemens un Volkswagen Group visas ir iekļautas DAX. Rakstā apskatīti iemesli, kāpēc ir vērts tirgot DAX30 CFD.

Lasīšanas laiks: 5 minūtes

Zelts un zelta tirdzniecība

Zelts pasaulē vienmēr ir bijis plaši atzīts, pateicoties tā vērtībai un bagātajai vēsturei. Kas ietekmē zelta cenu? Kāds ir zelta produkcijas apjoms?

Lasīšanas laiks: 5 minūtes

Risku atruna

CFD ir sarežģīti finanšu instrumenti un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 77% no Admiral Markets UK Ltd. privātajiem ieguldītājiem savos kontos zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.