Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
  1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
 • FSCS aizsardzība
 • Negatīvās bilances aizsardzība
TURPINĀT
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.

Kā atvērt MetaTrader 5 demo un reālo kontu

Lasīšanas laiks: 6 minūtes

Metatrader 5 demo

Vai vēlaties uzzināt kā pasaulē populārākajā tirdzniecības programmā MetaTrader 5 atvērt demo vai reālo tirdzniecības kontu? Šajā rakstā noskaidrosim, kādas zināšanas nepieciešamas, apspriedīsim, kā atvērt demo kontu MT5, un būs arī citi noderīgi padomi, piemēram, kā papildināt reālo kontu vai izņemt līdzekļus no tā.

MetaTrader 5 konta atvēršana

Lai atbildētu uz šo jautājumu, mums jāizskata trīs galvenie posmi:

 1. MT5 programmas uzstādīšana jūsu ierīcē;
 2. Tirdzniecības konta izveidošana;
 3. Tirdzniecības konta autorizācija jūsu MT5 programmā.

Apskatīsim katru no šiem posmiem, lai gūtu labāku priekšstatu par to, kā atvērt tirdzniecības kontu MetaTrader 5 programmā.

MetaTrader 5 instalēšana jūsu ierīcē

Ja vēlaties atvērt reālo kontu vai demo kontu, pirmais, kas jāizdara – jāuzstāda tirdzniecības programma. Ja izmantojat PC vai Mac, vai arī vēlaties tirgot uz Android vai iOS bāzētā mobilajā ierīcē, jebkurai no šīm ierīcēm jūs varat lejupielādēt nepieciešamo programmatūru. Ieskatieties mūsu MetaTrader 5 lapā, lai lejupielādētu sev nepieciešamo MT5 versiju.

Ja izmantojat personālo datoru, palaidiet lejupielādēto .exe failu un sekojiet uzstādīšanas norādēm.

Kad pirmo reizi palaidīsiet MetaTrader 5, tā piedāvās izvēlēties serveri, kā zemāk norādīts attēlā:

Avots: MetaTrader 5 programma, 2018. gada jūnijs

Ja uzspiedīsiet uz piedāvāto AdmiralUK-MT5 serveri un pēc tam uzspiedīsiet uz "Tālāk", dialoga logs piedāvās pieslēgties sistēmai:

Avots: MetaTrader 5 programma, 2018. gada jūnijs

Lai ieietu sistēmā, jums nepieciešams reālais vai demo konts. Tas mūs noved pie nākamā posma, kurš veltīts reālā tirdzniecības konta izveidošanai.

MetaTrader 5 reālā konta izveidošana

Jūsu ierīcē ir uzstādīta MetaTrader programma, taču tagad jums nepieciešams izveidot kontu pie sava brokera. Lai atvērtu kontu, dodieties uz reģistrācijas sadaļu, aizpildiet visus laukus korekti, jo tas nepieciešams konta atvēršanai.

Iesakām rīkoties kā vairums treideru – pirms ķerties klāt tirdzniecībai reālajā kontā, pārbaudīt savas zināšanas demo kontā, kur tirdzniecība notiek pilnīgi reālos tirdzniecības apstākļos, taču ar virtuāliem līdzekļiem, neko neriskējot. Demo konta izveidošana īpaši neatšķiras no reālā konta atvēršanas, vienkārši demo konta atvēršanai būs jāiesniedz mazāk datu. Nākamajā sadaļā mēs iztirzāsim demo konta izveidošanas procesu MetaTrader programmai.

MetaTrader 5 demo konta izveidošana

Demo konts ir lielisks veids kā tirgot, neriskējot ar reāliem līdzekļiem. Demo Forex tirdzniecības konts ļauj tirgot ar virtuāliem līdzekļiem, tādējādi eksperimentējot ar darījumiem, zinot, ka jūsu reālie līdzekļi ir drošība, kamēr neapgūsiet pamatus. Demo konts sniedz iespēju tirgot plašu klāstu instrumentu, izmantojot reālas tirgus cenas.

Pastāv maldīgs priekšstats, ka MetaTrader 5 demo kontu var lejupielādēt, taču, kā iepriekš aprakstīts, MT5 programmnodrošinājums ir vienīgā veicamā lejupielāde. Demo konta izveide ir atsevišķs process, kuram nav nepieciešamas papildus lejupielādes.

MT5 demo

Mēs jau parādījām, kā izskatās logs, kur notiek pieteikšanās sistēmā, kas redzams, pirmo reizi startējot programmu. Šajā attēlā redzams viens no veidiem, kā atvērt jaunu MT5 demo kontu. Respektīvi, logs sniedz iespēju pieslēgties jau esošam tirdzniecības kontam vai izveidot jaunu demo kontu. Šim logam MetaTrader 5 vienmēr var piekļūt, uzspiežot " File", programmas augšējā kreisajā stūrī, un izvēloties "Login to Trade Account".

Taču izvēloties iespēju izveidot jaunu demo kontu, tas netiek izveidots tieši programmā. Tā vietā programma jūs novirza uz treidera kabinetu, kurā varēsiet izveidot demo kontu darbam MetaTrader 5 programmā. Sākotnēji būs nepieciešams reģistrēties, bet pēc tam pieslēgties treidera kabinetam. Pēc pieslēgšanās sistēmai, izvēlieties sadaļu "Konti" un tālāk – "Izveidot DEMO kontu". Krītošajā izvēlnē "Konta tips" izvēlieties Admiral MT5, kā norādīts attēlā zemāk:

Avots: Admiral Markets mājaslapa, 2018. gada jūnijs

Pēc veidlapas aizpildīšanas, spiediet uz zilo pogu " Atvērt demo kontu", un jums nekavējoties tiks izveidots demo konts. Tagad, kad mēs zinām, kā atvērt demo kontu MetaTrader 5, pāries pie nākamā soļa, lai varētu sākt izmantot tirdzniecības programmu.

Pēc tam, kad pie brokera izveidots reālais vai demo konts, paliek jautājums par to, kā pievienot brokera tirdzniecības kontu MetaTrader 5 programmā. Tam nepieciešams veikt autorizācijas procesu, jeb pieslēgties savam kontam. Turpmāk rakstā apskatīsim – kā to izdarīt.

Pieslēgšanās MetaTrader 5

Pēc tam, kad izveidots demo vai reālais konts, jums e-pastā tiks nosūtīti pieslēgšanās dati. Jūs saņemsiet:

 1. Login (Konta numuru);
 2. Treidera paroli;
 3. Investora paroli;
 4. Servera datus.

Pirmie divi ir jūsu unikāli dati piekļuvei sistēmai un jūsu kontam. Investora parole ļauj piekļūt jūsu kontam " tikai lasīšanas" režīmā, respektīvi, var redzēt visu jūsu kontā notiekošo, taču nav iespēju veikt nekādas manipulācijas ar pašu kontu. Ceturtais ir brokera serveris jūsu kontam.

Programmas augšējā kreisajā stūrī izvēlieties " File" > "Login to Trade Account" un pieslēdzieties savam kontam.

Avots: MetaTrader 5 platforma, 2018. gada jūnijs

Pārliecinieties, ka laukā " Server" ir norādīti brokera sniegtie dati. Login laukā ievadiet konta numuru un ievadiet savu galveno paroli, pēc tam nospiežot "OK", lai pabeigtu pieslēgšanās procesu.

Pēc tam, kad izdevies veiksmīgi pieslēgties sistēmai, ekrāna kreisajā malā logā " Navigator" jums vajadzētu ieraudzīt sava konta datus.

MetaTrader 5 Supreme Edition

Tiklīdz atvērsiet MetaTrader 5 reālo tirdzniecības kontu, jums būs pieejami standarta indikatori. Ja vēlaties šo klāstu paplašināt, pastāv milzum daudz lietotāju veidotu indikatoru, kurus varat iegādāties MT5 Marketplace. Turklāt iespējams bez maksas pievienot savai tirdzniecības programmai virkni populārāko indikatoru, lejupielādējot MetaTrader 4 un 5 Supreme Edition papildprogrammas. MTSE ir speciālistu izstrādāts pielāgojams tirdzniecības termināla paplašinājums, kas sniedz plašu indikatoru un padomnieku klāstu, un pieejams abām MetaTrader paaudzēm.

MetaTrader 5 konta papildināšanas iespējas

Protams, tirdzniecībai konts ir jāpapildina. Lai to izdarītu, dodieties uz treidera kabinetu un pārslēdzieties uz sadaļu "naudas operācijas", kā parādīts attēlā zemāk:

Avots: Admiral Markets mājaslapa, 2018. gada jūnijs

MetaTrader 5 - noslēgums

Šajā rakstā mēs izskatījām, kā atvērt MetTrader 5 kontu. Protams, konta atvēršana ir tikai pirmais solis tirdzniecībā. Ja neesat pārliecināts par MetaTrader 5, piedāvājam iepazīties ar Metatrader 4 un 5 salīdzinājumu.

Lasiet arī:

Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.