Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:500 klientiem ar statusu "Privāts klients",
 • Volatilitātes aizsardzība
 • Konta negatīvās bilances politika
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
  1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
 • FSCS aizsardzība
 • Negatīvās bilances aizsardzība
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
  1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
 • Garantiju fonds
 • Negatīvās bilances aizsardzība
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
  1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
 • ICF aizsardzība
 • Negatīvās bilances aizsardzība
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība fca

Kas ir Ripple?

Untitled design (3).jpg

Vairums no jums ir pazīstami ar bitcoin, taču kriptovalūtu saime ir krietni plašāka. Būsiet dzirdējuši arī par Litecoin un Ether.

Vēl viena kriptovalūta, kas saviļņo digitālo valūtu tirgu, ir Ripple. Kaut gan Ripple tīklam ir, pašam sava valūta, tā lielākā vērtība ir īpaši ātrā maksājumu sistēma.

Šis raksts iepazīstinās ar Ripple detaļām un izskaidros minētās kriptovalūtas nozīmīgākos aspektus. Jūs uzzināsiet, kā Ripple darbojas, un kādas ir Ripple un Bitcoin būtiskākās atšķirības.

Taču sāksim ar pašu pirmo jautājumu: Kas ir Ripple?

Ripple ir riska uzņēmums no Sanfrancisko. Tas izstrādājis blockchain līdzīgu maksājumu sistēmu, maksājumu protokolu, kas funkcionē līdzīgi kā maksājumu sistēmas un valūtu maiņa. Tas darbojas ar kriptovalūtām un precēm.

Ripple ļauj klientiem integrēt protokolu viņu pašu sistēmās. Abu Dabi Nacionālā Banka nesen sākusi lietot šo tehnoloģiju daļai savu pārskaitījumu, jo īpaši starptautiskiem pārskaitījumiem. Tas ļauj klientiem pārskaitīt līdzekļus reālajā laikā.

Ripple lieto līdzīgu blockchain kā Bitcoin, tikai Ripple sistēmas valūtas nosaukums ir Ripple.

Runājot par tirgus kapitalizāciju, Ripple ir trešā lielākā kriptovalūta – aiz Bitcoin un Ether.

Kāda ir Ripple abreviatūra?

Ripple saīsinājums ir XRP. Arī Ripple var tikt tirgots pāros ar citām valūtām, piemēram, USD (ASV dolāru) un EUR (Eiro). Līdz ar to Ripple pret ASV dolāru valūtas pāra nosaukums ir XRP/USD.

Gadījumā, ja jau nezinājāt, šobrīd ir iespējams tirgot Ripple (XRP/USD) bez riska Admiral Markets demo kontā! Izmēģiniet jau šodien…

Izveido demo kontu bez maksas

Kāda ir Ripple un Bitcoin atšķirība?

Ripple tiek uzskatīts par Bitcoin konkurentu un tam ir dažas priekšrocības. Ripple, tāpat kā pārējās kriptovalūtas, nav atkarīgs no vienas atsevišķas kompānijas, kas rūpētos par drošību un pārskaitījumu datu bāzes uzraudzīšanu. Taču šeit nav nepieciešamības gaidīt bloka apstiprināšanu. Pastāv būtiska atšķirība pārskaitījuma veikšanai Bitcoin un Ripple valūtās. Bitcoin tas šī gada martā jau bija pieaudzis līdz 168 minūtēm, tikmēr Ripple vidējais pārskaitījuma ātrums ir 3.7 sekundes. Pārskaitījumus no Spānijas un Meksiku veica BBVA un tika noskaidrots, ka Ripple nepieciešamas tikai sekundes, kamēr klasiskajiem pārskaitījumiem nepieciešamas četras dienas.

Abām kriptovalūtām ir daudz līdzīgu īpašību, taču ir arī būtiskas atšķirības:

1. Ripple piedāvā ātrākus pārskaitījumus: kā jau iepriekš paskaidrots.

2. Ripple izmanto iteratīvu konsensusa procesu: Bitcoin izmanto tā saukto mainigu.

3. Valūta pret pārskaitījumu tīklu: Bitcoin ir decentralizēta kriptovalūta, tikmēr Ripple drīzāk ir pārskaitījumu tīkls, kuram ir arī sava kriptovalūta – Ripple.

Vai Ripple var iegūt (mainot) tāpat kā Bitcoin?

Nē, Ripple nav iespējams mainot. Ripple sākās ar fiksētu skaitu XRP valūtas vienību un, pēc Ripple protokola noteikumiem, nav paredzēta paplašināšanās. Līdz ar to jaunu monētu "rakšana" nav nepieciešama.

Kopējais radīto XRP skaits ir 100 triljoni, taču XRP plūsmu kontrolē Ripple. Tāpēc Ripple ir nācies uzklausīt kritiku no Bitcoin piekritēju puses, kuri visaugstāk vērtē Bitcoin decentralizēto kontroli.

Ripple atbildēja paziņojot par plāniem iesaldēt 88% no XRP aktīviem, bet pārdot vienu triljonu XRP mēnesī. Gan iesaldēšana, gan stabilā plūsma ļaus treideriem un investoriem rēķināties ar zināmu paredzamību un stabilitāti.

Кā Ripple patiesībā darbojas?

Ripple uzsver savu lomu "globālajā maksājumu tīklā", kas vienkārši ļauj finanšu iestādēm, tādām, kā bankām, samazināt pārskaitījumu izmaksas. Tajā pašā laikā, Ripple piedāvā arī uzlabotu servisu tiešiem un tūlītējiem pārskaitījumiem. Zemāk attēlā redzams kā Ripple ļauj maksājumiem šķērsot visu plašo pasauli.

ripple 1.png

Avots: Ripple 2

Maksājumi ir kriptogrāfiski droši un izstrādāti, lai iederētos esošajā banku infrastruktūrā. Ripple četras galvenās iespējas ir 3 :

1.Izplatīšana: Bankas var veikt tiešu sadarbību savā starpā bez starpniekiem;

2.Drošība: Pārskaitījumu privātums;

3.Mērogs: Augsta līmeņa apstrāde;

4.Savietojamība: Spēja savienot vairākus tīklus vienu ar otru.

Ripple tīkls būtībā ļauj maksājumus veikt ātrāk – tikpat kā nekavējoties – lētāk, drošāk un ar tiešu pieeju. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka Ripple arvien plašāk tiek izmantots banku sektorā, kurš jauno tehnoloģiju kapitalizācijā stipri atpaliek no citiem sektoriem.

Reģistrējies bezmaksas apmācībām


Vai Ripple lieto Blockchain tehnoloģiju?

Jā, tas lieto struktūru, kas apstrādā maksājumus līdzīgā veidā kā blockchain. Lai apstrādātu jebkura lieluma maksājumus pāri valstu robežām, Ripple lieto tādu kā koplietotu ierakstu grāmatu. 4

Ripple valūta XRP palīdz atvieglot pārskaitījumus divu pušu starpā gadījumos, kad tieša maiņa nav iespējama. XRP nepastāv trešo pušu radīti riski, jo trešās puses netiek iesaistītas.

ripple 2.png

Ripple Logo

Avots: Ripple [5]

Kurš izgudroja Ripple?

Ripple dibinātājs ir Raiens Fuggers (Ryan Fugger), taču kopš tā laika ir piedzīvota būtiska attīstība.

Ripple straujā izaugsme sākās 2004. gadā, kad Raiens Fuggers apstiprināja RipplePay radīšanu. 2011. gadā sistēma tika pārstrādāta, padarot to ātrāku un daudz energoefektīvāku nekā Bitcoin. 2012. gadā tika dibināta OpenCoin, Inc.

Drīz pēc tam, pamatojoties uz Fuggera konceptu, tika radīts Ripple Transaction Protocol (RTXP). Protokols sniedza iespēju izvairīties no tradicionālo korespondenu banku sistēmu komisijām un gaidīšanas laikiem. 6

Kopš 2012. gada Ripple fokusējas arī uz paplašināšanos banku tirgū.

Kāda izskatās Ripple nākotne?

Vienkārši sakot – gaiša. Ripple tīkls ir daudz ātrāks maksājumu apstrādē, un tas apvieno sevi vairākas sadarbības ar globāla mēroga uzņēmumiem:

1.60 iestādes visā pasaulē, ieskaitot tādas pazīstamas kompānijas, kā UBS, RBC, UniCredit, un Santander.

2.40% Japānas banku tiks pievienotas Ripple tīklam.

3.RBS un BAML jau 2018. gadā izmantos Ripple gan privāto, gan komerciālo maksājumu pakalpojumiem.

4.Abu Dabi Nacionālā Banka lieto Ripple starptautiskiem pārskaitījumiem.

Avots: Market Mogul 7

Protams, Ripple nav tik populārs kā tā slavenais konkurents Bitcoin. Taču, ar pieaugošo interesi par kriptovalūtām kopumā un Ripple īpaši ātro tīklu un spēju piedāvāt maksājumu risinājumus, šķiet, ka Ripple tuvāko gadu laikā varētu kļūt par tirgus līdera sīvāko konkurentu. Zemāk redzami XRP apjomu rādītāji.

Avots: Crypto compare.com [8]

Kāds ir Ripple nodrošinājums?

Ripple, līdzīgi kā citas kriptovalūtas, darbojas neatkarīgi no jebkuras centrālās bankas. Tā ir lielākā atšķirība no tik plaši pazīstamajām valūtām ASV dolāra un Eiro. Šīs valūtas drukā un laiž apgrozībā ASV un Eiropas Savienības centrālās bankas.

Ripple lemj par XRP plūsmu, kas ir noteikta viena triljona XRP apmērā mēnesī 9. Taču pretēji klasiskajām valūtām (USD un EUR), Ripple protokols nosaka maksimālo apjomu - 100 triljonus XRP.

Kādi ir riski tirgojot Ripple?

Tāpat, kā ar jebkuru citu finanšu aktīvu, pastāv risks, ka cena augs un kritīs. Arī Ripple ir pakļauts tirgus svārstībām, ko rada pieprasījums un piedāvājums. Taču, tieši šīs cenu svārstības arī ir tās, kas padara iespējamu peļņu, tirgojot šo kriptovalūtu.

Ņemot vērā finanšu kompāniju un banku plašo Ripple, kā finanšu tīkla, atzīšanu, šķiet, maz ticams, ka pārskatāmā nākotnē varētu gadīties kādas nozīmīgas problēmas šīs kriptovalūtas darbībā.

Un vēl, katram Ripple kontam nepieciešams nodrošināt nelielu 20 XRP rezervi, kā arī no katra pārskaitījuma tiek ieturēta 0.00001 XRP komisija. Šādi pasākumi ieviesti, lai cīnītos ar hakeriem, kuri cenšas pārslogot tīklu. Taču, kopumā ņemot, šīs izmaksas ir tiešām ļoti zemas.

Vai Ripple ir legāls?

Atbilde ir – jā! Regulācija dažādās valstīs var atšķirties, taču, kriptovalūtu popularitātei pieaugot, gaidāms arī nacionālo finanšu regulatoru intereses pieaugums par tām.

Piedevām, Ripple pārfokusējies uz XRP tirgiem, un Japāna jau nobalsojusi par likumu, kas normalizē un regulē tādas digitālās valūtas, kā BTC un XRP 10.

Vai Ripple ir droši tirgot?

Jā, tas ir tikpat droši, kā tirgot Bitcoin, Ether, Litecoin, vai jebkuru citu preci. Mēs iesakām tirgot XRP pret USD pāri. Lūk grafiks, kurš atspoguļo naudas plūsmu Ripple sistēmā, tirdzniecības apjomus un visu laiku kopējo apjomu.

Avots: Cryptocompare.com 11, 27. jūnijs

Sekojiet līdzi tālākai informācijai un analīzei attiecībā uz Ripple… Taču, kāpēc gaidīt? Jūs jau zināt, jums ir iespēja izmēģināt kriptovalūtu tirdzniecību Admiral Markets Demo kontā. Izmēģiniet jau šodien… Treniņš rada rezultātu!

Forex video lekciju kurss

Avoti:

 1. The Market Mogul
 2. Ripple
 3. Ibid.
 4. The Market Mogul
 5. Ripple
 6. Wikipedia
 7. The Market Mogul
 8. CryptoCompare
 9. The Market Mogul
 10. Coindesk
 11. CryptoCompare

Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 85% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.