Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:500 klientiem ar statusu "Privāts klients",
 • Volatilitātes aizsardzība
 • Konta negatīvās bilances politika
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
  1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
 • FSCS aizsardzība
 • Negatīvās bilances aizsardzība
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
  1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
 • Garantiju fonds
 • Negatīvās bilances aizsardzība
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
  1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
 • ICF aizsardzība
 • Negatīvās bilances aizsardzība
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība fca

Kas ir Ethereum?

Ethereum (ETH) ir uz blockchain tehnoloģiju balstīta atvērta programmatūras platforma, kas ļauj izstrādātājiem veidot un izlaist decentralizētas aplikācijas. Tā patiesībā ir, kas daudz vairāk par kriptovalūtu, tā ir tikai viena no Ethereum daudzajām iespējām.

Tātad tā ir kā Bitcoin? Nu, jā un nē! Kopējs abiem ir tas, ka tie izveidoti izmantojot publiska tīkla tehnoloģiju - zināmu kā blockchain – taču tā arī ir visa līdzība. Bitcoin piedāvā vienu aplikāciju, peer-to-peer elektroniskas valūtas sistēmu, kas ļauj realizēt tiešsaistes maksājumus. Tā patiesībā ir valūta tās visīstākajā veidā. Salīdzinot ar bitcoin, kas blockchain izmanto, lai izsekotu, kam pieder bitkoini, Ethereum blochchain lieto kā platformu, lai darbinātu gandrīz jebkuru decentralizētu aplikāciju. Bloomberg to aprakstījis kā "kopīgotu programmatūru, kuru var izmantot visi, taču tā ir aizsargāta pret viltojumiem" 1 Tātad iespējas tiešām ir bezgalīgas!

Ja gadījumā nezinājāt, tagad Ethereum valūtu Ether (ETHUSD) iespējams bez riska tirgot Admiral Markets demo kontā! Izmēģiniet to jau šodien…

Atver demo kontu bez maksas

No kurienes Ethereum radās un kurš to izgudroja?

Ethereum sākotnēji 2013. gadā izveidoja Vitaliks Buterins, kriptovalūtu pētnieks un programmētājs, kurš iepriekš strādāja ar bitcoin. Tiešsaistē pūļa tirdzniecība notika 2014. gadā, tādējādi iegūstot lielāko daļu līdzekļu jaunās platformas finansēšanai. Sistēma ar 11.5 miljoniem tirdzniecībai gatavu "monētu" tika palaista 2015. gada 30. jūlijā.

Kā darbojas Ethereum?

Atšķirībā no Bicoin ieguves (maininga) Ethereum blockchain tīklā lietotāji darbojas, lai iegūtu Ether, kriptovalūtas veidu, kas darbina plašāku tīklu. Neskaitot to, ka tā ir tirgojama kriptovalūta, Ether tiek lietota arī lai apmaksātu pakalpojumus Ethereum tīklā.

Kas ir Blockchain tehnoloģija?

Blockchain uzskates sistēma, kas uzglabā visas transakcijas, kas veiktas kādā konkrētā tīklā. Tiklīdz kāds bloks ir "pabeigts", tas tiek pievienots blockchain. Tie tiek pievienoti hronoloģiskā kārtībā. Katrs dators, kurš ir savienots ar konkrēto tīklu (piemēram, Ethereum vai Botcoin), saņem blockchain kopiju, kas tiek automātiski lejuplādēta, pievienojoties šim tīklam.

Ar blockchain palīdzību ir iespējams vienlaicīgi daudziem cilvēkiem veikt ierakstus un lietotāji var kontrolēt – kā ieraksts vai informācija tiek labota un atjaunināta. Šajā ziņā tas nedaudz līdzinās Wikipedia. Katrs ieraksts tiek augšupielādēts un tad labots, neviens šo informāciju nekontrolē.

Ja runājam par Ethereum kriptovalūtu, Ether, tad blockchain darbojas kā tāda datubāze, kas saglabā informāciju par visiem īpašniekiem un transakcijām Ethereum tīklā.

Kur var izmantot Ether?

Ether arvien vairāk tiek lietots, lai apmaksātu preču un pakalpojumu iegādi tiešsaistē Ethereum tiklā.

Ether cenu vēsture

Kā redzams grafikā, kopš Ethereum sākuma 2015. gadā, pirmajā gadā kriptovalūtas progress bija lēns. Taču 2017. gads ir izdevies pavisam savādāks. Kriptovalūta gadu uzsāka pie $9.76 atzīmes, bet kopš tā laika cenas sasniegušas visu laiku augstāko atzīmi $407.10, kas ir kāpums par vairāk nekā 5000%2.Avots: World Coin Index 4

Kāpēc Ether cena aug tik strauji?

Kāds ir šī straujā augošā trenda iemesls? Atbilde ir vienkārša un tajā pašā laikā sarežģīta un saistīta ar investoru izpratni.

Par cik publika kļūst arvien izglītotāka par kriptovalūtām, pieaug arī interese par tām. Un gadījums ar Ether ir vēl interesantāks. Tā straujais cenas kāpums galvenokārt ir dēļ līdzības ar bitcoin un investori vēlas ielēkt vilcienā pēc iespējas ātrāk, kamēr cenas vēl ir salīdzinoši zemas (salīdzinājumam Bitcoin cena tikmēr ir nedaudz zem $2660! 3).

Lejupielādē Mt4 suprime

Vai Ether ir drošs? Kādi ir riski, tirgojot Ether?

Ether ir perfekti drošs, taču, tāpat kā ar daudziem Admiral Markets piedāvātajiem instrumentiem – tas var piedzīvot augstas volatilitātes periodus, kas treideriem, protams, sagādā zināmu intrigu.

Mēs vienmēr iesakām treideriem izmantot mūsu volatilitātes aizsardzību, kas tirdzniecības laikā var palīdzēt minimizēt riskus. Tāpat mēs aicinām mūsu treiderus mācīties kā efektīvi pārvaldīt riskus.

Vai zinājāt? Jūs variet tirgot kriptovalūtas ar Admiral Markets! Mēs nesen esam pievienojuši demo tirdzniecībai četras kriptovalūtas, ļaujot jums izmēģināt savas tirdzniecības stratēģijas ar šiem jaunajiem un dinamiskajiem instrumentiem. Bez Ethereum, demo kontos Admiral Markets piedāvā arī Bitcoin, Litecoin un Ripple. Un drīzumā uzsāksim šo četru kriptovalūtu tirdzniecību reālajos kontos!

Bezmaksas demo konts

Sekojiet līdzi gaidāmajiem vebināriem vai jaunākajai informācijai un apmeklējiet arī mūsu instrumentu lapas, kur atrodama jauno kriptovalūtu ekspertu analīze!

Atsauces:

 1. Bloomberg
 2. CNBC
 3. Coinbase
 4. World Coin Index

Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 85% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.