Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība fca

Kā tirgot Ether CFD

Kriptovalūtas piedzīvo strauju popularitātes pieaugumu. Ether (ETH) ir viena no populārākajām kriptovalūtām. Milzīgu impulsu popularitātes gūšanā sniedza tādas kompānijas kā Toyota, BP, Microsoft, Intel un citas, palīdzot kriptovalūtai ar ļoti labiem rezultātiem realizēt pūļa pārdošanu.

Tā ir digitālās valūtas tagadne un nākotne, taču daudzi joprojām labprātāk par to runā, nekā to tirgo. Ar mūsu apbalvojumiem bagāto MetaTrader 4 Supreme Edition treideri var izbaudīt ETHUSD CFD volatilitāti un izmantot mūsu piedāvātās digitālo valūtu un jaunāko tehnoloģiju sniegtās priekšrocības.

Ether CFD tirdzniecība ar MetaTrader 4

Jums ir iespēja tirgot kriptovalūtas ar Admiral Markets, tajā skaitā ETHUSD CFD. Treideriem ar MetaTrader 4 un MetaTrader 4 Supreme Edition papildprogrammas palīdzību tiek nodrošināta piekļuve ETHUSD CFD un citiem kriptovalūtu pāriem.

Process ir ļoti vienkāršs:

  1. Lejuplādēt/atvērt MetaTrader 4;
  2. Reģistrējiet jaunu kontu vai pieslēdzieties;
  3. Atveriet kriptovalūtas grafiku (ETHUSD).

Tagad visi MetaTrader 4 Supreme Edition paplašinājumi ir pieejami arī jaunākajai MetaTrader 5 Supreme Edition.

Cik likvīds ir Ether?

Vispirms ir jāņem vērā fakts, ka kriptovalūtu tirgus ir stipri mazāk likvīds salīdzinājumā ar valūtu tirgu, tādējādi lielākie tirgus spēlētāji var izraisīt lielākas kustības.

Gudrākie parasti pērk lētāk un pārdod, kad cenas sasniedz jaunus augstumus. Līdz ar to treideriem vajadzētu izvairīties no pirkšanas par augstu cenu. Ether cenu svārstību diapazons salīdzinājumā ar valūtu (Forex) tirgu ir daudz lielāks. Investori iepludina kapitālu tirgū, cerot uz to, ka pieaugošais pieprasījums nodrošinās turpmāku cenu kāpumu.

Šobrīd visas kriptovalūtas, tajā skaitā Ether CFD, tiek pakļautas būtiskām spekulācijām, tajā pašā laikā vēsturisko datu apjoms ir ļoti niecīgs, un tas padara šo aktīvu klasi ļoti volatīlu.

Ja vēlaties tirgot Ether CFD un citas kriptovalūtas, jāpierod pie šīs volatilitātes. Tāpēc vispirms vēlams atvērt demo kontu. Tāpat vajadzētu iepazīties ar mūsu Volatilitātes aizsardzības iestatījumiem, kas par palīdzēt tirgojot samazināt volatilitātes riskus.

Bez riska demo konts

Šī brīža cena pret vēsturisko: Izteikta tendence vai diapazons?

Ethereum.jpg

Avots: ETH/USD Admiral Markets MT4, 18. jūlijs, 00:00 pēc platformas laika

Šobrīd redzam, ka cena ir iestrēgusi diapazonā no 134.80 līdz 404.00. Maijā cena baudīja stabilu kāpumu, savukārt jūnijā lielie tirgus spēlētāji sāka to pārdot. Kopš 12. jūnija cena bija iesprostota lejup vērstā kanālā. Savukārt 18. jūlijā cena izkļuva virs šī kanāla. Cenas palikšana virs šī kanāla liecinās par augošās tendences turpinājumu.

Lai vienmēr būtu lietas kursā par kriptovalūtu cenām, kā arī par iespējamām svārstībām un tirdzniecības iespējām, Admiral Markets piedāvā bezmaksas tiešsaistes vebinārus ar nozares vadošajiem treideriem un analītiķiem.

Kādu stratēģiju izmantot Ether CFD tirdzniecībā?

Tirgojot Ether jāizmanto tehniskā tirdzniecība un pārbaudīti līdzekļi, kas varētu veidot pamatu Ether tirdzniecībai pret ASV dolāru. Augstās volatilitātes dēļ tirgojot dienas ietvaros var izmantot īstermiņa stratēģijas. Tiem, kas ETH/USD tirdzniecībā vēlas izmantot swing-trade, jābūt gataviem nestabilām cenu svārstībām, kur stabila peļņa sekundes desmitdaļās var pārvērsties par zaudējumiem.

Straujš vērtības kritums, jeb tā saucamais flash crash, notika 21. jūnijā, kad cena no 320 ASV dolāriem sabruka līdz 10 centiem. Kopš tā laika cenas ir atguvušās, taču treideriem tas viennozīmīgi bija smags trieciens. GDAX viceprezidents Adams Vaits skaidroja, ka tajā trešdienā 12.30 kādi lieli investori atvēra vairākus miljonus dolāru vētru Ether pārdošanas orderi, kas tad arī izraisīja jau tā volatīlās kriptovalūtas cenu kritumu.

Kā mēs zinām, kad cena sasniedz Stop Loss orderi, tas rada papildus impulsu un apjomīgu kustību minūšu vai pat sekunžu laikā. Katra pirkšanas pozīcijas aizvēršana tirgū automātiski ir pārdošana, un otrādi. Tirdzniecības algoritmi sekoja cenas impulsam, izraisot cenas sabrukumu.

Dienas ietvaros skalpēšana būs daudz drošāka, jo īpaši tāpēc, ka atbilst hit-and-run taktikai, kas volatīlos tirgos var būt visai veiksmīga, ja vien esat pareizajā tirgus pusē. Šobrīd pirkšana uz kritumiem ir laba stratēģija ETH/USD CFD tirdzniecībai.

Bezmaksas video lekcijas

Kā pelnīt tirgojot Ether ilgākā termiņā

Atveriet ETH/USD grafiku. Šādi MT4 platformai tiek pievienoti indikatori:

Avots: ETH/USD Admiral Markets MT4, 19. jūlijs 12:15 pēc platformas laika

Tagad izmantosim skalpinga stratēģiju, kura apvieno sekojošus indikatorus:

  1. Admiral Pivot (pieejams tikai MetaTrader 4 Supreme Edition lietotājiem)
  2. EMA (4, close)
  3. Bollinger bands® (14)
  4. Awesome indicator
  5. Momentum indicator (14)

ethereum system.jpg

Avots: ETH/USD Admiral Markets MT4, 19. jūlijs, 11:55 pēc platformas laika

Atveriet pirkšanas pozīciju, kad ātrais melnais 4 EMA šķērsojis Bollinger Band vidējo līkni 14 EMA (sarkans) no apakšas uz augšu. Tajā pašā laikā Chaos un Momentum no apakšas uz augšu vajadzētu šķērsot nulles līniju. Potenciālā ieejas zona norādīta ar sarkanām bultām.

system.jpg

Avots: ETH/USD Admiral Markets MT4, 16.-18. jūlijs

Pozīcijas slēgšana vai TP:
Pozīcija tiek slēgta, kad Chaos Awesome Oscillator maina krāsu (pārsvarā biežas skalpēšanas nolūkiem) vai pie Admiral Pivot point līmeņiem. Stop-loss tiek izvietos zem pēdējās kustības zemākā punkta.

Peļņa ar ETH/USD CFD

Pareiza līdzekļu pārvaldīšana ir tirdzniecības svētais grāls, un, ja to korekti pielieto izteiktas tendences apstākļos, tam teorētiski vajadzētu radīt ļoti labu rezultātu. Augstās volatilitātes dēļ arī zaudējumi ir neizbēgami, tāpēc pareiza līdzekļu pārvaldība ir ļoti svarīga.

Tirgus stabilitāte varētu tikt sasniegta tad, kad pārsvars no peļņu meklējošiem investoriem pāries patieso kriptovalūtu lietotāju pusē. Kad tas notiks, volatilitātei vajadzētu stabilizēties. Treideriem pret kriptovalūtu tirdzniecību vajadzētu attiekties tieši tāpat, kā pret jebkuru citu investīciju tās darbības agrīnā stadijā.

Treideriem, kas tirgo dienas ietvaros, noteikti vajadzētu koncentrēties uz galvenajām tirdzniecības sesijām, jo tieši lielākie tirdzniecības centri nodrošina ETH/USD augsto volatilitāti. Mūsu MetaTrader 4 (MT4) platforma piekļuvi šī instrumenta tirdzniecībai nodrošina 24/7 režīmā.

Tirgus sentiments – mēdiju lielās uzmanības ietekme

Šajā ziņā Ether ir karsts instruments. Tendences, kas virtuālās valūtas padara tik populāras, izrādās ne tikai spēcīgas un noturīgas. Tās ir arī centrālais aspekts turpmākajā komunikācijā un finansēs. Līdz ar to kriptovalūtu tirdzniecība šādos apstākļos ir loģiska. Diagrammā redzams, ka sentiments attiecībā uz Ether ir ļoti pozitīvs.

Ethereum sentiment.jpg

Avots: Q1 2017 Coindesk

Varam teikt, ka ETH/USD CFD tirdzniecība, augstās volatilitātes dēļ, var būt labāks lēmums, nekā investīcijas tieši pašā Ether, jo šādā veidā treideriem, kas tirgo dienas ietvaros, pastāv lielākas peļņas iespējas. Taču jautājums attiecībā uz turpmāko kriptovalūtu, tajā skaitā Ether, cenu virzienu paliek. Daudzi investori tic, kas cenas turpinās kāpt vēl augstāk.

Par cik Ether ir plašāk izmantots un ātrāks, nekā Bitcoin, šīs prognozes varētu būt pilnībā reālas. Taču, kā jau iepriekš skaidrojām, šī brīža tirdzniecības apjomi ir ārkārtīgi augsti, un sāk pieņemt spekulatīvas formas.

Kad runājam par Ether un spekulatīvu tirdzniecību, jāsaprot, ka pārsvarā kriptovalūtu pirkšana ir tīra spekulācija, un šī brīža pielietojuma patiesā vērtība ir tuvu nullei. Nav daudz tādu cilvēku, kas lieto blockchain protokolus, taču daudz ir tādu, kas kriptovalūtas tirgo – vēl viens iemesls izmēģināt Ether tirdzniecību.

Drīzā nākotnē varam gaidīt arvien jaunas regulācijas attiecībā uz jaunu kriptovalūtu maiņu, emisiju un uzglabāšanu. Ether un citas kriptovalūtas kārtējo kāpumu varētu sasniegt kopējai tirgus kapitalizācijai sasniedzot aptuveni 150 miljardus ASV dolāru.

Izmēģini jaunākos programmas palīgrīkus

ETC/USD CFD tirdzniecība ikdienā sniegs baudu, ja pielietosiet savas profesionālās zināšanas un tehnisko analīzi. Iepazīstieties ar mūsu regulāri papildinātajiem bezmaksas tiešsaistes vebināriem ar vadošajiem profesionālajiem treideriem un analītiķiem.

ETH un citu kriptovalūtu CFD tirdzniecība

Papildus ETH/USD, CFD tirdzniecībai, Admiral Markets piedāvā arī LTC/USD, BTC/USD, XRP/USD un BCH/USD CFD.

Atliek tikai lejuplādēt programmu (MetaTrader 4), kas ļauj piekļūt tirgum un/vai vērot cenu svārstības grafikos. Process ir ļoti ātrs un drīz vien viss būs gatavs darbam!

Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 85% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.