Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Admiral Markets AS pievienojas Nasdaq Baltic obligāciju sarakstam

Janvāris 24, 2018 15:00

Sveicināti!

Kā jau droši vien būsiet dzirdējuši, Admiral Markets AS emitējusi obligācijas 1,826,800 EUR apmērā. Kopumā šajā piedāvājumā piedalījās 306 investori, vidēji iegādājoties obligācijas 5,970 EUR vērtībā. Vienas obligācijas nominālvērtība bija €100 ar 8% likmi gadā, turklāt procenti tiek izmaksāti divas reizes gadā. Obligāciju dzēšanas termiņš ir 2027. gada 28. decembris.

Kopumā investoriem līdz 2017. gada 28. decembrim tika izsniegtas 18,268 obligācijas. Vairāk informācijas par obligāciju izsniegšanu varat atrast Admiral Markets obligācijām veltītajā vietnē.

Papildus tam, 2018. gada 11. janvārī Admiral Markets AS emitētās obligācijas iekļautas Nasdaq Tallinn biržas Baltijas obligāciju sarakstā. Šis notikums palielina kompānijas caurspīdīgumu un padara to vēl interesantāku investoru acīs.

"Admiral Markets AS no Igaunijas vietēja mēroga kompānijas izaugusi par globālu tirdzniecības platformu un man ir patiess prieks redzēt, ka nākotnes attīstība tiek stimulēta ar akciju tirgus starpniecību", norādījis Nasdaq Tallinn CEO Karels Ots (Kaarel Ots). "Tāpat ir prieks redzēt, ka kompānijas kļūst arvien atklātākas, arvien paplašinot piedāvājumu privātajiem investoriem. Admiral Markets AS, emitējot un piedāvājot obligācijas ar 100 eiro nominālu, šajā ziņā sniedz lielisku piemēru".

Kaarel Ots, Nasdaq Tallinn CEO

"Darbojoties finanšu sektorā, kompānijas rīcībā jābūt vairākiem veidiem kā piesaistīt kapitālu. Iekļaušana akciju biržas sarakstā mūsu kompāniju padara caurspīdīgāku un paplašina mūsu profilu iespējamo investoru acīs", uzskata Admiral Markets AS valdes loceklis Sergejs Bogatenkovs. "Tirgus šobrīd mums piedāvā vilinošas procentu likmes un likviditāti, un mēs vēlamies būt droši, ka šī iespēja tiek izmantota. Iegūtos līdzekļus plānojam izmantot mūsu pozīciju nostiprināšanai tirgos, kuros jau šobrīd strādājam, klientu loka paplašināšanai, investoru aktīvu vērtības palielināšanai, kā arī, lai kļūtu par, iespējams, vienu no pasaules top 10 kompānijām šajā nozarē".

Sergejs Bogatenkovs, Admiral Markets AS valdes loceklis

Ar cieņu

Admiral Markets AS

Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir vadošais tirdzniecības, klīringa un valūtu maiņas risinājumu sniedzējs. Ar savu pakalpojumu portfeļu diversifikāciju, izmantojot pārbaudītas tehnoloģijas, Nasdaq ļauj klientiem ar pārliecību plānot, optimizēt un realizēt savas biznesa vīzijas. Kā pasaulē pirmā elektroniskā akciju tirgus radītāji, Nasdaq joprojām sadarbojas ar 90 tirdzniecības vietām 50 valstīs, un katra desmitā transakcija pasaulē tiek veikta ar Nasdaq starpniecību. Nasdaq ietilpst 3900 saraksti ar kopējo tirgus vērtību ap 12 miljardiem ASV dolāru. Ja vēlaties uzzināt vairāk par Nasdaq, lūdzu, apmeklējiet: www.nasdaqbaltic.com/market/.

Piezīme: Šīs ziņas ir tikai informatīvam nolūkam un nav uztveramas kā investīciju ieteikums.


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.