Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Windows 10 atjauninājums

Aprīlis 18, 2017 13:04

Sveicināti,

Iespējams, jau esat ievērojuši, ka šā gada 11. aprīlī Microsoft veica Windows 10 Creators atjauninājumu. Šis atjauninājums līdzinās jaunas operētājsistēmas instalēšanai, jo tas maina būtiskus šifrēšanas iestatījumus un atslēgas.

Lai aizsargātu lietotāja datus, MetaTrader programmas dati ir satīti ar ierīces operētājsistēmu un datora ierīcēm. Tas nozīmē to, ka gadījumā, ja pat Jūsu programmas dati tiek nozagti, nevienam nebūs iespējams pieslēgties pie Jūsu serveriem.

Diemžēl, pēc operētājsistēmas atjaunināšanas visas tirdzniecības kontu paroles, kuras saglabātas uz Jūsu datora, kļūs nederīgas.

Sakarā ar šifrēšanas atslēgu maiņu, aktivizācijas kodi programmām, kuras iegādātas MetaTrader Market, tiks zaudēti, jo iegādātie produkti ir piesaistīti pie konkrētās operētājsistēmas.

Sakarā ar šīm izmaiņām, MetaQuotes kompānija ir automātiski izveidojusi jaunu aktivizācijas kodu katrai nopirktajai programmai neatkarīgi no lietotās operētājsistēmas. Tāpat ir iespējams arī pārinstalēt programmu demo versijas.


Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Jautājumu gadījumā droši sazinieties ar klientu apkalpošanas speciālistiem.

Ar cieņu

Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.