Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Treidera kabineta uzlabošanas darbi 17. martā

Marts 13, 2018 11:40

Sveicināti!

Informējam, ka, sakarā ar serveru apkopi, treidera un partnera kabineti nebūs pieejami sestdien, 2018. gada 17. martā, no plkst. 12.00 līdz 20.00 pēc Latvijas laika.

Tas nekādi neietekmēs tirdzniecības darījumus, taču minētajā laikā nebūs iespējams veikt iemaksas, vai pieprasīt izmaksas, kā arī atvērt jaunus kontus. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

8 stundu apkopes darbi – šeit būs 8 iemesli tirgot ar Admiral Markets...

1. MT4 vai MT5 – viss ir Jūsu rokās! Izmantojiet klasiku vai jaunāko versiju – mēs piedāvājam abas!

2. Lietojat Mac? Nav problēmu! Iepazīstieties ar Mac lietotājiem draudzīgajām MT4 un MT5!

3. Augstas svārstības nozīmē kustību un var sniegt lieliskas tirdzniecības iespējas. Taču neaizmirstiet par riskiem – iegūstiet Volatilitātes aizsardzību!

4. Mēs piedāvājam tiešos maksājumus ar kredītkartēm un tagad tie ir pilnīgi BEZ MAKSAS!

5. CFD minilotes. Tirgojiet DAX30, DJI30 un FTSE100 sākot no 0.1 lotes!

6. Forex un CFD klātienes semināri – iepazīstieties ar tuvākajiem semināriem, izvēlieties sev nepieciešamo un reģistrējieties jau tūlīt!

7. Tik daudzi brokeri stāsta - kādu kredītplecu Jums vajadzētu izmantot. Admiral Markets piedāvā kredītpleca izvēli līdz pat 1:500 – viss atkarīgs no Jums!

8. MetaTrader Supreme papildprogramma – uzlabojiet tirdzniecības programmu ar vairāk kā 60 unikāliem rīkiem.

Jautājumu gadījumā, droši sazinieties ar atbalsta dienestu.

Ar cieņu
Admiral Markets

P.S. Kāpēc neizmantot laiku zināšanu papildināšanai? Iepazīstieties ar apmācību piedāvājumu, tajā skaitā bezmaksas vebināriem, un uzlabojiet tirdzniecības iemaņas!


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.