Spēcīga kustība uz GBP (Lielbritānijas mārciņas) valūtas pāriem 2016.10.10

Oktobris 10, 2016 12:20

Sveicināti!

Naktī uz piektdienu, 7. oktobrī, bija spēcīga kustība uz GBP (Lielbritānijas mārciņas) valūtas pāriem. Jaunumi, baumas un informācija par "Hard Brexit" ir darījuši savu.

Ekstrēma volatilitāte, ievērojamas izslīdes, "gepi" un lieli spredi ir rezultāti šādiem neparastiem tirgus notikumiem.

Šādi notikumi notiek reti, bet tie var notikt un tie ir daļa no tirgus riska. Par cik riska apzināšana un pārvaldīšana ir svarīga, mēs vēlētos vērst jūsu

uzmanību uz riska pārvaldīšanas pamācībām, mūsu mājaslapā.

Kopā ar Admiral Markets UK, jūs gūsiet papildus nodrošinājumus, kā piemēram, negatīvas bilances aizsardzības politiku. Ja jūsu tirdzniecības konts iegūs negatīvu bilanci, Admiral Markets UK segs šos zaudējumus. Vairāk par Konta negatīvās bilances aizsardzības politiku, varat iepazīties augstākminētajā linkā.


Ar cieņu
Admiral Markets


Brīdinājums par riskiem

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "mazumtirdzniecības klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.