Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
 • Kredītplecs līdz pat:
  1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
  1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
 • FSCS aizsardzība
 • Negatīvās bilances aizsardzība
TURPINĀT
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.

Admiral Markets CFD piedāvājumam pievieno varu un 7 lauksaimniecības izejvielas

Septembris 10, 2018 12:54

Sveicināti!

Ar prieku informējam par kārtējo tirdzniecībai pieejamo instrumentu klāsta paplašinājumu mūsu flagmaņos - Admiral.MT5 kontos. Sākot ar šodienu mūsu klienti ar statusu "Profesionāls klients" iegūst prioritāru iespēju tirgot vara, kā arī sekojošu septiņu lauksaimniecības izejvielu CFD: kakao, Arabica kafijas, Robusta kafijas, kokvilnas, apelsīnu sulas, jēlcukura un baltā cukura.

Klienti ar statusu "Privāts klients" piekļuvi šiem instrumentiem iegūs tuvākajās nedēļās pēc papildu paziņojuma. Tikmēr visi jaunie instrumenti ir pieejami visiem mūsu klientiem testēšanai un izpētei Admiral.MT5 demo kontos.

Tirgojot jaunos instrumentus, jums ir iespēja izbaudīt sekojošas priekšrocības:

 1. Derīguma termiņš: Beztermiņa. Izmantojiet ilgtermiņa stratēģijas un turiet pozīcijas atvērtas, cik ilgi vēlaties.
 2. Komisijas: Nulle. Izbaudiet zemākas tirdzniecības izmaksas – jāmaksā tikai spreds un ikdienas finansējuma izdevumi.
 3. Kredītplecs: Pielāgojams. Kredītplecs Admiral Markets Pro klientiem līdz pat 1:50 lauksaimniecības izejvielu CFD un līdz pat 1:100 vara CFD, savukārt klientiem ar statusu "Privāts klients" fiksēta likme 1:10.
 4. Minimālais līguma apjoms: Mini. Tirgojiet daļas no standarta līguma, tādējādi precīzi pielāgojot riska pārvaldīšanu.
 5. Volatilitāte: Ekstrēma. Šo instrumentu tirdzniecība var būt ļoti aizraujoša, taču, tos tirgojot, lūdzu, apsveriet iespēju izmantot mūsu Volatilitātes aizsardzības pakalpojumu.

Iepazīstieties ar jauno instrumentu tirdzniecības nosacījumiem mūsu mājaslapas sadaļā Līgumu specifikācijas.

Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.