Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Novecojušu instrumentu pozīciju aizvēršana – 2017. gada 1. decembris

Novembris 13, 2017 13:20

Sveicināti!

Šis ziņojums attiecas uz klientiem ar kādreizējiem Admiral.Pro kontiem uz Admiral.Live (AdmiralMarkets-Live) serveriem.

Pēc Admiral.Pro kontu pārveides par Admiral.Markets kontiem, kas tika pabeigta 2017. gada 21. septembrī, Jūs iegūstat piekļuvi visam tirdzniecības instrumentu klāstam ar standarta simboliem (piemēram EURUSD). Tikmēr novecojušie instrumenti – ar "-Pro" saīsinājumu (piemēram EURUSD-Pro), ir pārslēgti "tikai slēgšanas" režīmā.

Tā kā šī pāriešana uz standarta Admiral.Markets instrumentiem notiek pakāpeniski, vēlamies noteikt zināmu datumu, kad atlikusī daļa atvērto orderu instrumentos ar saīsinājumu "-Pro" tiks slēgta, un mēs produktivitātes optimizācijas nolūkos varēsim dzēst šos simbolus.

Pievērsiet uzmanību, ka pozīcijas novecojušajos instrumentos ar "-Pro" saīsinājumu (piemēram, EURUSD-Pro, [DAX] -Pro u.t.t.) tiks slēgtas tehniskās apkopes ietvaros 2017. gada 1. decembrī par pēdējo pieejamo cenu. Tāpat šajā laikā tiks atcelti jebkuri saglabājušies atliktie orderi šajos instrumentos.

Ja neredzat Admiral.Markets standarta instrumentus savā tirdzniecības terminālī, uzklikšķiniet ar peles labo taustiņu uz "Tirgus apskats" un izvēlieties "Parādīt visus simbolus".

Ja Jums rodas kādi jautājumi attiecībā uz šo ziņu vai uz jebkuru citu mūsu pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu.

Meklējat jaunas tirdzniecības idejas?

Esam gandarīti piedāvāt Jums "dienas darījumu" – mūsu ikdienas vebināru sēriju: ikdienas tirdzniecības idejas. Šajā sērijā ikdienu Jūs atradīsiet detalizētu konkrēta instrumenta apskatu. Ja Jūs meklējat svaigas tirdzniecības idejas, Jūs tās jau esat atradis! Pievienojieties mums tūlīt pat, vai skatieties ierakstus mūsu YouTube kanālā. Gaidām Jūs!

Ar cieņu

Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.