Nacionālās vienotības diena Krievijā - tirdzniecības laiku izmaiņas

Novembris 03, 2017 09:32

Sveicināti!

Sakarā ar Krievijas nacionālo brīvdienu - nacionālās vienotības dienu, pirmdien, 2017. gada 6. novembrī, valūtu pāri ar Krievijas rubli (RUB) tirdzniecībai būs slēgti.

Instruments

Pirmdiena, 6. novembris

Otrdiena, 7. novembris

EURRUB

slēgts

ierastie laiki

USDRUB

slēgts

ierastie laiki

Pastāv augstāka risku varbūtība, paturot atvērtas un atliktās pozīcijas brīvdienu laikā. Norādītās tirdzniecības laiku izmaiņas vēl var tikt mainītas.

Šādos periodos sakarā ar samazinātu likviditāti tirgos, pastāv augstāka varbūtība, ka spreds var paplašināties.

Atcerieties, ka Jūs varat sekot līdzi šādiem un citiem notikumiem, izmantojot Forex kalendāru.

Dienas darījums - jaunas tirdzniecības idejas katru dienu!

Kamēr daži tirgi ir slēgti, tikmēr vēl vairāk citi joprojām ir atvērti. Ja vien tā nav globāla brīvdiena, Admiral Markets ikdienas prezentē tirgu apskatu "Dienas darījums". Šodien tas varētu būt valūtu pārī EUR/USD, rīt Gold, parīt Bitcoin... Ja meklējat jaunas idejas tirdzniecībai, aicinām regulāri pievienoties mūsu ikdienas tirgu apskatiem tiešsaistē vebināros vai mazliet vēlāk Admiral Markets YouTube kanālā.

Ar cieņu
Admiral Markets


Brīdinājums par riskiem

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.