Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Maksājumu sistēmu izmaiņas

Jūlijs 19, 2016 13:23

betalingsmogelijkheden skrill & neteller

Sveicināti!

Lai uzlabotu mūsu maksājumu servisu, esam nolēmuši, ka pārtrauksim sadarboties ar Skrill un Netteler maksājumu sistēmām.

No 1. augusta klientiem vairs nebūs iespējams veikt līdzekļu ieskaitījumus un izskaitījumus, izmantojot šīs maksājuma sistēmas. (Lūdzu iegaumējiet, ka, lai ievērotu juridiskos nosacījumus, visi līdzekļi, kuri ieskaitīti pirms 2016. gada 1. augusta, izmantojot šīs maksājuma sistēmas, pēc līdzekļu izskaitījuma pieteikuma saņemšanas tiks pārskaitīti uz ieskaitīšanas avotiem. Piemēram, ja jūs ieskaitījāt 100 EUR 2016. gada 29. jūlijā, izmantojot Skrill, un 2016. gada 2. augustā pieprasīsiet izņemt 100 EUR, mēs tos nosūtīsim atpakaļ uz jūsu Skrill kontu.)

Lūdzu iegaumējiet, ka turpmāk joprojām būs pieejamas sekojošas bezmaksas ieskaitījumu iespējas:

  • Klasiskais variants: BEZMAKSAS Bankas ieskaitījums, un parasti ilgst tikai 1-3 darba dienas.
  • SOFORT: pieejams dažās valstīs (lūdzu aplūkojiet saiti zemāk), alternatīva, kura ieskaita līdzekļus jūsu kontā nekavējoties.

Bankas kredītkarte ir vēl viena tūlītēja ieskaitīšanas metode. Tai ir maza komisijas maksa, ar kuru jūs varat iepazīties zemāk norādītajā saitē, kurā jūs atradīsiet arī mūsu maksājuma sistēmu pārskatu: Maksājuma noteikumi un nosacījumi.

Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.