Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Ķīlas prasības uz Eiropas indeksu un obligāciju CFD

Decembris 09, 2016 15:28

Sveicināti!

Vēlamies informēt, ka pagaidu izmaiņas tirdzniecības nosacījumos sakarā ar Itālijas referendumu ir atceltas un visi instrumenti atkal ir pieejami tirdzniecībai ar standarta ķīlas prasībām.

Klientiem, kuriem nedēļas nogales izslīde (gap) ir radījusi negatīvu bilanci, tā ir pilnībā kompensēta atbilstoši negatīvās bilances aizsardzības politikai.

Lai arī pēc Itālijas referenduma netika novērotas neparastas tirgu kustības, vispārējais negatīvo bilanču biežums atsevišķiem klientiem nesen svarīgu GB/ASV/ES notikumu laikā ir licis mums pārdomāt mūsu tirdzniecības nosacījumus.

Lūdzu, ievērojiet, ka iepriekš mainītās ķīlas prasības vairākiem indeksu un obligāciju CFD Admiral.Markets kontos (skatīt zemāk) paliks spēkā līdz turpmākam paziņojumam.

Mainītais kredītplecs Admiral.Markets kontiem

Konta bilance

Kredītplecs

EUR, USD, CHF

GBP

[AEX25], [BELG20], [CAC40], [IBEX35], [MDAX50], [STOXX50], [TECDAX30], #Bund

Līdz 20,000

Līdz 12,000

1:50

20,000 - 80,000

12,000 - 50,000

1:20

80,000 - 150,000

50,000 - 90,000

1:10

Virs 150,000

Virs 90,000

1:2.5

Lūdzu, ievērojiet, ka Norway 25 indeksa CFD (MT4 simbols [OBX25]) tiks tirgots pēc augstākminētiem nosacījumiem, sākot ar 2016. gada 9. decembri.

Katram no augstāk minētiem instrumentiem ir ilgs sesijas pārtraukuma laiks, kas palielina lielu cenu pārrāvumu (gap) varbūtību starp tirdzniecības dienām (it īpaši pēc nedēļas nogalēm) un var novest pie iespējamības gūt negatīvu bilanci klientiem, kuriem atvērti riskanta apjoma darījumi īsi pirms tirdzniecības sesijas beigām.

Augstākminētie nosacījumi ir spēkā līdz papildus pasākumiem ar mērķi - palīdzēt jums izvairīties no cenu pārrāvumu (gap) iespējamībām.

Lūdzu, sekojiet līdzi mūsu paziņojumiem un veiksmi tirdzniecībā!

Ar cieņu

Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.