Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Jauns papildinājums akciju CFD klāstam

Marts 21, 2017 11:10

Sveicināti,

Esam izlēmuši tirdzniecībai pievienot Snap Inc. akciju CFD - #SNAP. Snapchat ir populāra ziņu apmaiņas platforma, kura tika dibināta 2011. gadā un kopš tā laika ir kļuvusi par sociālo mēdiju smagsvaru ar aptuveni 7 miljardu video skatījumu dienā.


#SNAP ir pieejams tikai Admiral.Markets tipa kontos AM-Live2 tirdzniecības serverī. Treideri ar Admiral.Markets (ex-Pro) kontiem uz AM-Live1 un AM-Live3 serveriem var piekļūt jaunajiem instrumentiem, atverot jaunu Admiral.Markets kontu un naudas līdzekļus pārskaitot ar iekšējo pārskaitījumu Treidera Kabinetā.

Sākot ar 2017. gada 20. marta pirmdienu, mēs informēsim par tirdzniecības nosacījumu izmaiņām visiem ASV akciju CFD. Tiks mainītas minimālās komisijas, tirdzniecības apjomi, lotu soļi u.c. izmaiņas.

Galvenās izmaiņas:
Komisija - 2 punkti par transakciju
Minimālā komisija – 2 USD par transakciju
Jauns minimālās tirdniecības apjoms akcijās – 1 akcija
Jauns līguma solis akcijās – 1 akcija
Jauna viena punkta vērtība minimālam līgumam – 0.01 USD
Jauns 3 dienu swap – piektdienās
Jauni tirdzniecības laiki (EET) – 16:35–23:00 Pirmdienas–Piektdtdienai

Jautājumu gadījumā rakstiet klientu apkalpošanas speciālistiem uz admiral@admiral.lv.

* Izmaiņas tirdzniecības laikos sakarā ar pāreju uz vasaras laiku ASV

Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.