Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Jaunas iespējas MT4 un MT5 Supreme Edition programmā

Septembris 18, 2017 09:43

Sveicināti!

Jūs jau zināt, ka mēs vienmēr cenšamies nodrošināt labākos rīkus, kuri palīdz Jums gūt panākumus. Un labākās lietas dzīvē ir BEZ MAKSAS - tieši tāpat kā jaunā MetaTrader Supreme Edition ar jauniem rīkiem, kas var uzlabot Jūsu tirdzniecību.

Aicinām lietot jaunākos Supreme Edition rīkus, kuri padarīs Jūsu tirdzniecību vēl ērtāku kā jebkad iepriekš - gan MetaTrader 4, gan arī MetaTrader 5! Jaunās funkcijas BEZMAKAS pieejamas tikai Admiral Markets klientiem.


Uzziniet vairāk par jaunumiem un izmēģiniet tos tagad!

1. Vienkārša orderu kāpņu tirdzniecība

Vienkārša atlikto un tirgus orderu atvēršana ar jauno orderu. Ērta riska un peļņas aprēķināšana.

Lai izliktu atlikto buy orderi, vienkārši spiediet uz zilās kāpnes vēlamo cenu, bīdiet peli uz augšu, lai iestatītu Take Profit, un uz leju, lai iestatītu Stop Loss.

Lai atvērtu tirgus orderi, turiet nospiestu SHIFT uz klaviatūras un novietojiet kursoru uz kāpnes.

2. Izvērsts Mini Terminal ar papildus funkcijām

Izvērs Mini Terminal plaši funkcionālā vadības panelī visam savam tirdzniecības kontam, vienkārši nospiežot uz pogu .

Atver un pārvaldi orderus daudz vienkāršāk un saņem svarīgu informāciju par izvēlēto instrumentu.

MT jaunās iespējas:

 • vienkārši pielāgojams tirdzniecības apjomu panelis (nospied SHIFT, lai pievienotu papildus tirdzniecības apjomu vērtības)
 • grafiku iestatījumi: orderu vēsture, sveču atskaite, vai Pivot Points tikai vienas pogas spiediena attālumā!
 • orderu pārvaldība
 • tirdzniecības apjomu un risku kalkulators
 • tendences virziens un spēks
 • ķīlas kalkulators
 • konta informācija


3. Ērta darījumu pārvaldība tieši no grafika

Spied uz mazās ikonas blakus ordera marķierim, lai ērti pārvaldītu atvērto orderi: uzstādi SL / TP, daļēji aizver orderi, aizver un atver pretēju orderi vai hedžē orderi tikai ar vienu peles klikšķi.

4. Darījumu atvēršana ar "smart" orderu līnijām

Iepriekš ar "smart" līnijām bija iespējams aizvērt orderi daļēji pēc konkrētas cenas vai laika atskaites. Jaunajā programmas versijā iespējams lietot vertikālas, horizontālas vai pat ar brīvroku zīmētas līnijas, lai atvērtu orderus pēc uzzīmētās līnijas cenas vai arī laika atskaites.


Lai izmantotu jaunākās iespējas, lejupielādē un atkārtoti instalē MetaTrader Supreme Edition esošai MetaTrader 4 vai arī nu pat "atjaunotai" MetaTrader 5 programmai.

MetaTrader Supreme Edition rīki ir BEZ MAKSAS Reālo un Demo kontu lietotājiem. Mēs esam pārliecināti, ka jaunie tirdzniecības rīki palīdzēs būtiski uzlabot tirdzniecības rezultātus visu līmeņu treideriem!

Izmēģini jaunos rīkus, izveidojot bezriska Demo kontu vai uzstādot MetaTrader Supreme Edition savam reālajam kontam.


Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.