Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Izmaiņas tirdzniecības laikos RUB pāriem Ziemassvētku un Jaunā Gada brīvdienu laikā

Decembris 23, 2016 16:24

newyearRUB.jpg

Sveicināti!

Lūdzu ņemiet vērā, ka sakarā ar Ziemassvētku un Jaunā Gada brīvdienām tiks mainīti tirdzniecības laiki sekojošiem valūtu pāriem:

USD/RUB un EUR/RUB — 2017. gada 02.-06. janvārī: SLĒGTS

Tirdzniecības laiku izmaiņas būs spēkā līdz ierastajam šo pāru atvēršanās laikam pirmdienā, 2017. gada 9. janvārī.

Lūdzu ņemiet vērā, ka, paturot atvērtus orderus un atliktos darījumus brīvdienu laikā, pastāv lielāks risks. Mainītie tirdzniecības laiki vēl var tikt mainīti no biržu un likviditātes nodrošinātāju puses.

Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka pastāv lielāka varbūtība, ka spredi var paplašināties dēļ zemākas likviditātes tirgos.

2016. gads finanšu pasaulē ir bijis bagāts dažādiem notikumiem. Šis ir bijis arī gads, kad esam pagodināti ar vairākiem augstiem apbalvojumiem. īpaši esam lepni par apbalvojumu Labākais CFD Brokeris. Vēlamies izmantot iespēju pateikties Jums, mūsu klienti, ka esat daļa no šī kopējā sasnieguma. Vēlam jums un jūsu ģimenei priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno Gadu!

Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.