Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Izmaiņas maksājumu noteikumos ASV dolāros

Oktobris 25, 2017 13:11


Sveicināti!
Informējam, ka tiks veiktas izmaiņas dokumentā "Maksājumu noteikumi un nosacījumi" visiem banku ieskaitījumiem un ieskaitījumiem ASV dolāros. Vairums mūsu klientiem tirdzniecības konti ir izveidoti EUR valūtā, tāpēc izmaiņas attiecas tikai uz nedaudziem klientiem, kuriem tirdzniecības konts izveidots ASV dolāros.

Sākot ar 2017. gada 1. decembri, stājas spēkā sekojošas ASV dolāru pārskaitījumu izmaksas:

  • Ieskaitījums: 10 USD - par katru bankas pārskaitījumu.
  • Izskaitījums: 20 USD - par katru bankas pārskaitījumu, sākot ar pirmo izskaitījumu.


Tūlītēji mazu summu pārskaitījumi

Atgādinām, ka banku pārskaitījumi EUR valūtā joprojām ir bez maksas un aizvien vairāk mūsu klientu izmanto tūlītējus maksājumu veidus!
Tūlītējs maksājumu veids nozīmē, ka ikviens ieskaitījums tirdzniecības kontā aizņem tikai dažas sekundes, ja veikts pareizi. Pirmais ieskaitījums līdz pat 3,000 Euro – iemaksāts ar kredītkarti – arī tiks veikts bez maksas!
Visiem nākamiem kredītkaršu ieskaitījumiem tiks piemērota 0.9% pārskaitījuma komisija. Skrill, Neteller un citi maksājumu veidi arī joprojām ir pieejami. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu mājas lapas sadaļu konta papildināšana un izmaksa.
Admiral Markets atbalsta ātrus pārskaitījumus! Mūsu Forex un CFD orderu izpildes ātrums mērāms milisekundēs – tad kāpēc gan gaidīt pārskaitījumu vairākas dienas? Aicinām izmantot ātros kredītkaršu maksājumus. Atcerieties, ka pirmie 3,000 EUR tiek ieskaitīti bez maksas!


Cik ātri tiek izpildīti mūsu darījumi?
Vai zinājāt, ka vidējais ordera izpildes ātrums uz EUR/USD ir tikai 0.067 sekundes? Neticami, vai ne? Uzziniet vairāk - orderu izpildes kvalitāte. Turpat arī uzzināsiet vairāk par "darījumiem bez izslīdes" un "darījumiem ar pozitīvu izslīdi".
Šie mērījumi pārliecina par to, kurš ir īstais brokeris, ar kuru tirgot!


Ar cieņu
Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png
Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.