Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Izmaiņas ķīlas nodrošinājuma prasībās pirms Vācijas un Jaunzēlandes vēlēšanām

Septembris 22, 2017 16:06

Cienījamie treideri,

Šajā nedēļas nogalē Vācijā un Jaunzēlandē tiek rīkotas vēlēšanas, kas tirgū var izraisīt paaugstinātu volatilitāti virknē Forex un CFD instrumentu.

Kā atbildīgs brokeris, mūsu pienākums ir Jūs informēt par visiem iespējamiem notikumiem, kuri var ietekmēt tirgu. Tā tas ir arī ar vēlēšanām Vācijā un Jaunzēlandē, kas potenciāli var ietekmēt tādus instrumentus, kā EUR un NZD, kā arī ar tām saistītas volatīlas valūtas, piemēram, GBP. Šajos tirgos pazemināta likviditāte var saglabāties vēl arī pēc vēlēšanām. Potenciālo cenu pārrāvumu dēļ, kas var parādīties pēc nedēļas nogales, Jūsu atlikto orderu izpildē var notikt cenu izslīdes.

Tieši šī iemesla dēļ laikā no 21:00 EET piektdien 2017. gada 22. septembrī līdz 10:00 EET pirmdien, 25. septembrī mūsu ķīlas prasībās notiks sekojošas izmaiņas:

FX Majors, FX Minors, FX Exotics un pāri ar CHF – maksimālais kredītplecs tiks samazināta līdz 1: 200

[ASX200], [DAX30], [DJI30], [FTSE100], #Bund, #USTNote - maksimālais kredītplecs tiks samazināta līdz 1:100.

[AEX25], [CAC40], [IBEX35], [MDAX50], [TECDAX30], [OBX25], [SMI20], [STOXX50] - maksimālais kredītplecs tiks samazināta līdz 1:50.

Pievērsiet uzmanību, ka minētās izmaiņas attieksies gan uz jaunajām, gan jau esošajām pozīcijām.

Tāpat pievērsiet uzmanību tam, ka iepriekš minētās maksimālās ķīlas izmaiņas neaizstāj esošos darījumu aizvēršanas noteikumus, kā tas norādīts mūsu kontraktu specifikācijās.

Tāpat mēs varam veikt citus pasākumus, ja tas tiks uzskatīts par nepieciešamu un esošajos apstākļos iespējamu, potenciāli ieslēdzot "tikai aizvēršanas" režīma iniciēšanu uz nenoteiktu laika periodu. Iespēju robežās mēs izsūtīsim Jums attiecīgu aktuālāko informāciju.

Lai par gaidāmajām Vācijas federālajām vēlēšanām uzzinātu vairāk, sekotu līdzi noskaņojumam masu informācijas līdzekļos un iepazītos ar mūsu profesionālo analīzi, apmeklējiet mūsu īpašo, vēlēšanām veltīto, lapu.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu.

Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.