Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Izmaiņas ķīlas nodrošinājuma prasībās pirms Katalonijas prezidenta uzrunas

Oktobris 10, 2017 17:22

shutterstock_721573627.jpg

Sveicināti!

Šodien, plkst. 19:00 pēc EET laika, uzrunu teiks Katalonijas prezidents Carles Puigdemont. Pastāv varbūtība, ka prezidents var izmantot šo iespēju pasludināt Katalonijas neatkarību no Spānijas. Ja tā tas notiks, tas var radīt cenas izslīdes un paaugstinātu tirgu svārstīgumu.

Lai aizsargātu klientus no negatīvās bilances riskiem, Admiral Markets ir noteicis ķīlas prasību izmaiņas laikā no šodienas, 2017. gada, 10. oktobra 18:00 līdz 23:59 pēc EET laika.

Maksimālais kredītplecs 1:200

FX Majors, FX Minors, FX Exotics un pāri ar CHF, [ASX200], [DAX30], [DJI30], [FTSE100] – maksimālais kredītplecs tiks samazināts līdz 1: 200

Maksimālais kredītplecs 1:50

[AEX25], [CAC40], [MDAX50], [SMI20], [STOXX50], [TECDAX30], #Bund, #USTNote - maksimālais kredītplecs tiks samazināts līdz1:50.

Lūdzu, divkārt pārbaudiet brīvo ķīlu savā tirdzniecības kontā, ja Jums ir atvērtas pozīcijas uz minētiem instrumentiem, jo ķīlas prasības izmaiņas ietekmēs arī atvērtās pozīcijas.

Papildus tam iepazīstieties arī ar līdzekļu ieskaitīšanas iespējām, ja, gadījumā, nepieciešams veikt ātrus ieskaitījumus.

Vairāk par riska pārvaldības pamatiem varat uzzināt mūsu mājaslapā sadaļā "Risku pārvaldība".

Jautājumu gadījumā darba laikā droši zvaniet klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruni +371 6611 6588 vai arī uz diennakts klientu apkalpošanas centru (trading desk) pa tālruni +372 6309 306.

Ar cieņu

Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.