Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulē Austrālijas vērtspapīru un investīciju komisija (ASIC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
TURPINĀT

Admiral Markets AS

Regulē Igaunijas finanšu uzraudzības iestāde (EFSA)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulē Kipras vērtspapīru un biržu komisija (CySEC)
Mājaslapa pieejama tikai angļu valodā
TURPINĀT
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Piezīme: aizverot šo logu neizvēloties kompāniju, jūs piekrītat turpināt ar FCA (Lielbritānija) regulāciju.
Uzraudzība fca

Izmaiņas Bitcoin CFD tirdzniecības nosacījumos

Jūlijs 24, 2017 15:10

Sveicināti,

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Bitcoin blokshēmu iespējamo grūtību dēļ, Bitcoin pret ASV dolāra CFD kredītplecs tiks samazināts līdz 1: 2 tas notiks pirmdien, 2017. gada 31. jūlijā, 09:00 EEST, un paliks šajā līmenī līdz brīdim, kad būs pilna skaidrība, ka grūtības vairs nav paredzamas.

Izmaiņas ķīlas prasībām tiks piemērotas visām atvērtajām pozīcijām BTCUSD, tāpēc lūdzam pārskatīt jūsu konta stāvokli pirms izmaiņām.

Šis samazinājums ir nepieciešams, lai nodrošinātu negatīvās bilances aizsardzību.

Kriptovalūtas ir jaunas un pastāvīgi attīstās, tāpēc ir jābūt gataviem dažādām izmaiņām. Veicot šādas izmaiņas, mēs centīsimies nodrošināt, ka mūsu klientiem ir vislabākie tirdzniecības nosacījumi, un pēc iespējas zemāks risks.

Termins "hardfork" attiecas uz izmaiņām protokolā, kas var sadalīt bloku ķēdēs divās vai pat vairāk neatkarīgās bloku ķēdēs ar pastāvīgu tehnisku novirzi starp jaunām bloku ķēdēm. Runājot par Bitcoin, tas nozīmē, ka to var sadalīt divās vai vairākās jaunās kriptovalūtas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sadalītās vērtības gadījumā Bitcoin likme samazināsies proporcionāli vai samazināsies par lielāku vērtību īsā laikā, pateicoties ķēdes reakcijai kriptovalūtas biržās un valūtu turētāju rīcībai.

Lūdzu, atcerieties, ka šajā periodā jūs varēsiet tirgoties ar Ether (ETHUSD), Litecoin (LTCUSD) un Ripple (XRPUSD) CFD ar standarta tirdzniecības noteikumiem.

Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 84% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.