Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Itālijas parlamenta vēlēšanas: izmaiņas tirdzniecības nosacījumos

Marts 02, 2018 11:50

Sveicināti!

Svētdien, 2018. gada 4. martā, Itālijā notiek parlamenta vēlēšanas, un ar šo notikumu saistītā tirgus nenoteiktība pieaug. Reaģējot uz šo situāciju, mēs ieviešam izmaiņas, kas varētu ietekmēt Jūsu tirdzniecību.

Izmaiņas ir sekojošas:

  1. Maksimālais kredītplecs valūtu pāriem tiek samazināts līdz 1:200.
  2. Maksimālais kredītplecs naudas indeksu CFD tiek samazināts līdz 1:100.

Izmaiņas stāsies spēkā 3 stundu laikā līdz sesijas noslēgumam piektdien, 2018. gada 2. martā, un ilgs līdz pirmdienai, 2018. gada 5. marta, pusdienas laikam plkst. 12.00 (pēc Latvijas laika).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs izmaiņas attiecas uz atvērtajām pozīcijām, tādējādi paaugstinot ķīlas prasības attiecībā uz Jūsu kontu.

Esiet piesardzīgi attiecībā uz riskiem pirms un pēc Itālijas parlamenta vēlēšanām, kas var izraisīt:

a. straujas cenu svārstības, jo īpaši uz EUR bāzētos CFD, kā arī valūtu pāros ar EUR;

b. ievērojamus cenu pārrāvumus (gaps) – jo īpaši no piektdienas, 2. marta, sesijas slēgšanas līdz pirmdienas, 5. marta, sesijas atvēršanai iepriekš minēto instrumentu kotācijās;

c. ierobežotu likviditāti, kas var izraisīt palielinātu noraidīto orderu skaitu un cenu izslīdes.

Papildus iepriekš aprakstītajām izmaiņām, saistībā ar Itālijas parlamenta vēlēšanām, Admiral Markets patur tiesības ieviest papildus izmaiņas atkarībā no tirgus situācijas.

Iespējams, papildus paziņojumi tiks sniegti mūsu mājaslapā, ar e-pastu vai MetaTrader integrētā pasta starpniecību. Iespējamās papildus izmaiņas varētu būt sekojošas:

a. paaugstinātas ķīlas prasības attiecībā uz citiem instrumentiem un vēlreiz paaugstinātas ķīlas prasības uz jau iepriekš minētajiem instrumentiem;

b. papildus tirdzniecības ierobežojumi vai nosacījumu papildinājumi minētajām izmaiņām uz kādu noteiktu papildus laika periodu.

Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.