Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
  • Kredītplecs līdz pat:
    1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
    1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
  • FSCS aizsardzība
  • Negatīvās bilances aizsardzība
TURPINĀT
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.

Piedāvājam bezmaksas kredītkaršu maksājumus

Janvāris 15, 2018 17:50

Sveicināti!

Kā jūs jau zināt, mēs nepārtraukti strādājam, lai nodrošinātu jums labākos iespējamos tirdzniecības nosacījumu, tajā skaitā palīdzību maksimāli ātrā, vieglā un ērtā līdzekļu ieskaitīšanā jūsu tirdzniecības kontā.

Tāpēc ar prieku paziņojam, ka ieskaitījumi, izmantojot arī kredītkarti, ir 100% bezmaksas!

Sākot no 2018. gada 15. janvāra, visi kredītkaršu maksājumi ir pilnīgi BEZ MAKSAS!

Laiks ir nauda!

Tirdzniecība ar Admiral Markets ir ātra! Forex un CFD orderu izpilde parasti tiek veikta milisekundēs, bet pārskaitījumi ar bankas starpniecību var ilgt līdz trim dienām. Tātad, kāpēc nepaātrināt iemaksas, veicot tās ar kredītkarti? Izmēģiniet jau šodien un papildiniet tirdzniecības kontu bez maksas!

Atgādinām, ka jebkura veiktā iemaksa jāizmanto tikai tirdzniecības aktivitātēm.

Tiešie maksājumi – 2018. gada tēma!

Mums ir arī citi ātri maksājumu veidi: izmēģiniet daudzās valstīs pieejamos Skrill vai Klarna ("Sofort") maksājumus. Mēs vienmēr nodrošinām mūsu lojālajiem klientiem ērtākos pakalpojumus. Detalizētāk ar ieskaitījumu veidiem varat iepazīties šeit.

Jautājumu gadījumā par šo vai citiem mūsu pakalpojumiem aicinām sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistiem.

Ar cieņu

Admiral Markets

P.S. Labākās lietas dzīvē ir bez maksas! Iepazīstieties ar bezmkasas MetaTrader Supreme Edition papildprogrammu MT4 un MT5. Uzlabojiet tirdzniecību ar vairāk kā 60 papildus tirdzniecības rīkiem! Tagad pieejami gan demo, gan reālajos kontos.


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.