Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Grozījumi ķīlas prasību nosacījumos valūtu pāriem ar Čehijas kronu

Maijs 19, 2017 15:13

undefined

Sveicināti!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, sākot ar tirdzniecības sesiju 2017. gada 22. maijā, ķīlas prasības valūtu pāriem, kuri satur Čehijas kronu (CZK), Admiral.Markets un Admiral.Prime kontos tiks mainītas sekojoši:

Nominālā tirdzniecības apjoma vērtība EUR vai ekvivalents citā valūtā


Kredītplecs USDCZK, EURCZK un GBPCZK

Līdz 1 500 000

1:25

1 500 000 - 2 300 000

1:10

Virs 2 300 000

1:3

Tirdzniecības nosacījumu izmaiņu iemesls ir fakts, ka esošie kredītpleca nosacījumi augstākminētiem pāriem ir pārāk agresīvi, kamēr likviditātes nodrošinātāji saglabā daudz zemākus kredītplcea līmeņus un nenodrošina pietiekamu likviditāti, kas var rezultēties kā lielāku darījumu izpildes atteikums.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka kredītpleca izmaiņas tiks piemērotas visām atvērtām pozīcijām uz instrumentiem, kuri satur Čehijas kronu, pēc tirdzniecības sesijas slēgšanas piektdien, 2017. gada 19. maijā.

Aicinām pārbaudīt kontu situāciju pirms nedēļas nogales, lai pārliecinātos, ka izprotat mainīto nosacījumu ietekmi uz Jūsu tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka sakarā ar iespējamā maksimālā kredītpleca samazinājumu, augstāk minētiem pāriem vairs nebūs spēkā tirdzniecības sesijas nogales kredītpleca ierobežojumi stundu pirms slēgšanas piektdienās.

Jautājumu gadījumā droši sazinieties ar klientu apkalpošanas speciālistiem.

Ar cieņu

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.