Admiral Markets Group sastāvā ir sekojošas kompānijas:

Admiral Markets UK Ltd

Regulē Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA)
  • Kredītplecs līdz pat:
    1:30 klientiem ar statusu "Privāts klients",
    1:500 klientiem ar statusu "Profesionāls klients",
  • FSCS aizsardzība
  • Negatīvās bilances aizsardzība
TURPINĀT
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem/investīciju kompānijām, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas saistīta ar citu regulatoru/investīciju kompāniju, lūdzu, izvēlieties to.

Izmaiņas DAX30 CFD tirdzniecības nosacījumos

Februāris 09, 2018 17:39

Sveicināti!

Mēs veicam izmaiņas DAX30 CFD tirdzniecības nosacījumos. Šīs izmaiņas attiecas uz Admiral.Markets un Admiral.MT5 kontiem un stājas spēkā pirmdien 2018. gada 12. februārī.

Tiek veiktas sekojošas izmaiņas:

Nosacījumi

Vērtība iepriekš

Vērtība turpmāk

Tipiskais spreds (galvenajās tirdzniecības stundās)

0.8 (parasti fiksēts)

0.8 (mainīgs)

Tipiskais spreds (ārpus galvenajām tirdzniecības stundām)

4.74 (parasti fiksēts)

5.18 (mainīgs)

Tirdzniecības grafiks (EET)

01:00 Pr. - 23:00 Pk.; tirdzniecības pauze 23:15 - 23:30 un 23:59 - 01:00; maržinālo prasību izmaiņas pirms slēgšanas no 22:00 Pk.

01:00 Pr. - 23:00 Pk.; tirdzniecības pauze 23:00 - 23:30 un 23:59 - 01:00; maržinālo prasību izmaiņas pirms slēgšanas no 22:00 Pk.

Šīs izmaiņas saistītas ar likviditātes nodrošinātāja maiņu, kura tirdzniecība sesijas nedaudz atšķiras, kā arī tiek lietoti mainīgi spredi, kas svārstās ļoti šaurā diapazonā.

Volatilitātes aizsardzība

Vienmēr iesakām aizsargāt sevi no straujām cenu svārstībām. Svārstības var būt jūsu draugs, taču pārāk straujas un apjomīgas svārstības var būt bīstamas un izraisīt papildus cenu izslīdes. Par laimi, Admiral Markets izstrādājis unikālu papildus tirdzniecības iestatījumu kopumu, ar mērķi palīdzēt minimizēt riskus tirdzniecības laikā. Iepazīstieties ar šo iespēju.

Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.