Admiral Markets tika pārstāvēts FINTECH Expo Money 20/20

Jūlijs 07, 2017 17:00

Sveicināti!

Admiral Markets tika pārstāvēts Eiropas lielākajā FINTECH pasākumā Kopenhāgenā "Money 20/20" kopā ar pasaules klases novatoriem dažādās nozarēs.

Galvenais izstādes temats bija "Naudas nākotne", tāpēc visvairāk tika diskutēts par naudas attīstības tendencēm, jaunām maksājumu tehnoloģijām un idejām, kas sarežģītus maksājumus padara vienkāršākus.

Admiral Markets pārstāvji uzzināja daudz jauna no šī izstādes un atgriezās mājās ar daudz svaigām idejām par to, kā vēl vairāk uzlabot mūsu pakalpojumus, lai mūsu klientiem piedāvātu labākās iespējas.

"Mēs jau piedāvājam dažādas maksājumu sistēmas, tostarp reālā laika sistēmas", uzsver Jens Chrzanowski, Admiral Markets AS Group valdes loceklis.

Ar cieņu
Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).pngBrīdinājums par riskiem

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.