Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Admiral Markets atceļ kriptovalūtu CFD termiņu ierobežojumus

Aprīlis 09, 2018 20:15

Sveicināti!

Ar prieku paziņojam, ka visas kriptovalūtu CFD pozīcijas tagad ir beztermiņa un vairs netiks slēgtas piektdienu vakaros plkst. 23.00. Tagad jūs brīvi varat izmantot ilgtermiņa stratēģijas un turēt pozīcijas atvērtas cik ilgi vien vēlaties.

Papildus šiem uzlabojumiem, vēlamies atgādināt, ka nesen kriptovalūtu CFD esam atcēluši komisijas, un finansēšanas izmaksas šiem instrumentiem esam samazinājuši līdz -30% pirkšanai / +10% pārdošanai. Ar kredītplecu līdz pat 1:5 un pārdošanas darījumu iespējām visiem instrumentiem, šis, iespējams, ir viens no labākajiem piedāvājumiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tirdzniecība turpināsies pēc iepriekšējā grafika – 24/5 režīmā. Mēs ar lielu nepacietību gaidām kriptovalūtu CFD tirdzniecību arī nedēļas nogalēs, taču līdz tam mums jāuzlabo aizsardzības metodes pret negatīvu bilanci, ko var izraisīt nedēļu nogalēs sastopamie cenu pārrāvumi. Tāpēc, lūdzu, ņemiet vērā, ka Bitcoin (BTCUSD) un Ethereum (ETHUSD) CFD ķīlas prasību izmaiņas ar kredītplecu 1:2 stāsies spēkā piektdienās plkst. 22.00.

Par cik kriptovalūtu CFD pozīcijas tiks pārceltas uz nākošo nedēļu, no šī brīža 3 dienu finansēšanas izmaksas tiks aprēķinātas piektdienās.

Lai būtu lietas kursā par turpmākajiem uzlabojumiem mūsu piedāvājumā, lūdzu, sekojiet kompānijas jaunumu sadaļai.

Ar cieņu
Admiral Markets


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.