Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Admiral Markets piedāvā reālu akciju tirdzniecību un 265 investīciju instrumentus

Aprīlis 07, 2018 16:11

Sveicināti!

Ar prieku paziņojam par jaunu piedāvājumu - uz vadošās tirdzniecības programmas MetaTrader 5 balstīto Admiral.Invest kontu, kas izstrādāts investīcijām akciju tirgos.

Šobrīd jaunajā kontā tiek piedāvātas Lielbritānijas, ASV un Eiropas Savienības 265 lielāko kompāniju akcijas, un tuvākajos mēnešos šis klāsts tiks papildināts, sniedzot iespēju veidot plašu investīciju portfeli.

Ar visu informāciju par jaunajiem instrumentiem Admiral.Invest kontos varat iepazīties mūsu mājaslapas Līguma specifikāciju sadaļā.

Tāpat Admiral.Invest reālajos kontos, bez papildus maksas, pieejami visu akciju vēsturiskie un reāllaika tirgus dati!

Iepazīstinām ar investīciju piedāvājumu

Šis piedāvājums iezīmē nelielu, taču nozīmīgu soli vairākos virzienos:

 • pirmkārt, mēs paplašinām jau tā spēcīgo piedāvājumu, sniedzot piekļuvi jauniem instrumentu veidiem – šajā gadījumā reālu akciju tirdzniecībai;
 • otrkārt, tas ir stratēģisks solis multi-aktīvu piedāvājuma virzienā, kas paredz plaša aktīvu klāsta nodrošināšanu akciju investoriem un treideriem;
 • treškārt, tas ir īpašs solis MetaTrader 5 tirdzniecības programmas popularizēšanā. Tā ir priekšgājējas MetaTrader 4 spēcīgāka un iespējām bagātāka versija.

Izmaiņas noteikumos un nosacījumos

Lai atspoguļotu šo akciju piedāvājumu, noteikumos un nosacījumos veiktas izmaiņas. Uz doto brīdi izmaiņas ir angļu valodā, citās valodās tās būs pieejamas tuvākajās nedēļās. Ja nepieciešams precizēt kādas detaļas, lūdzu, sazinieties ar mums.

Būtiskākais piedāvājumā

 • Bez kredītpleca: reāla akciju tirdzniecība 1:1;
 • Bez pārdošanas darījumiem: peļņa tikai uz cenu kāpuma rēķina;
 • Iespējamas ilgtermiņa investīcijas: pelniet dividendes un izmantojiet kā uzkrājumu fondu.

Ar cieņu,
Admiral Markets

Vai zinājāt…? ...Admiral Markets nodrošina augstas kvalitātes finanšu instrumentu tirdzniecības pakalpojumus un saviem klientiem atbalstu sniedz visās četrās pasaules malās!

Tieši tā! Lai Jums palīdzētu, mēs burtiski esam visur, kur esat Jūs! Atcerieties, ar Admiral Markets – Jūs tirgojat globāli - mēs atbalstām lokāli!

Jautājumu, neskaidrību, atsauksmju, priekšlikumu vai komplimentu gadījumā, mēs vienmēr priecājamies saņemt Jūsu ziņu!


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.