Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Admiral Markets piedāvā kriptovalūtu analītikas rīku

Aprīlis 07, 2018 18:22

   Sveicināti!

   Ar prieku izziņojam Kriptovalūtu Bubble-O-metru – jaunu analītisku rīku, kas visu esošo kriptovalūtu vērtības ļauj pēc piedāvājuma un apjoma salīdzināt ar Bitcoin. Tas var palīdzēt analizēt aktīvus mūsu kriptovalūtu CFD piedāvājumā.

   Vai Jūs interesējošā kriptovalūta ir "pārāk lēta", "pārāk dārga", vai tā ir "nenovērtēta" vai "pārvērtēta"? Vai kādai no Top 10 kriptovalūtām vēl ir potenciāls kāpumam?

   Bubble-O-metrs palīdzēs rast atbildes uz šiem jautājumiem bez nepieciešamības apgūt raķešu zinātni!

   Avots: Admiral Markets Kriptovalūtu Bubble-O-metrs

   Ir vai nav - kriptovalūtu burbulis?

   Vairums treideru kriptovalūtas iepazina pavisam nesen - tikai 2017. gadā, kad sevi pierādījuši instrumenti kā, piemēram, Bitcoin un Ethereum, jau šķita pārlieku "dārgi". Taču tajā pašā laikā tirgū pieejamas tūkstošiem lētākas monētas par daudz pievilcīgākām cenām.

   Tāpēc nepieredzējušiem treideriem, kuriem bieži vien pietrūkst ekonomiskās izglītības vai zināšanu par blokķēžu tehnoloģijām, ir vienkārši nokļūt "cenu slazdā" un nopirkt monētu, kas šķiet lēta, pilnībā ignorējot ekonomikas pamata rādījumus. Tas kriptovalūtu tirgos izraisīja paaugstinātu pieprasījumu, stimulējot simtiem digitālo valūtu cenu strauju kāpumu. Dziļa korekcija pēc šāda neprāta bija neizbēgama.

   Bubble-O-metrs norāda uz faktu, ka atsevišķas digitālās valūtas – tajā skaitā arī no Top 10 tirgus kapitalizācijas ziņā – salīdzinājumā ar Bitcoin joprojām ir tik lielā mērā pārvērtētas, ka Bitcoin cenas spekulatīvā daļa, lai arī cik liela tā būtu, var šķist nenozīmīga.

   Izmēģiniet Bubble-O-metru un palūkojieties uz kriptovalūtu tirgu plašāk.

   Vai es varu tirgot kriptovalūtas ar Admiral Markets?

   Jā! Admiral Markets šobrīd piedāvā astoņu kriptovalūtu CFD: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash, Monero un Zcash.

   Kas mūsu atvasināto līgumu (CFD) tirdzniecībā ir lielisks – atšķirībā no šo līgumu pamatā esošajām kriptovalūtām – ir iespēja tirgot ar kredītplecu līdz pat 1:5, pastāv arī jebkura instrumenta pārdošanas darījumu iespēja. Kas vēl ir svarīgi – nepastāv risks zaudēt visus līdzekļus cilvēciskas kļūmes vai hakeru uzbrukuma gadījumā, kas var notikt, investējot pašās kriptovalūtās.

   Izmēģiniet kriptovalūtu tirdzniecību MetaTrader 5 programmā jau šodien un paplašiniet tirdzniecības platformas iespējas lejuplādējot MetaTrader Supreme Edition papildprogrammu– unikālu vairāk kā 60 rīku un indikatoru pakotni – bez maksas!

   Ar cieņu
   Admiral Markets


   Risku atruna

   CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.