Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Admiral Markets izstrādā jaunas MT4 Supreme inovācijas

Jūlijs 04, 2016 16:07

Sveicināti,

Mēs ar prieku ieviešam jaunākos papildinājumus mūsu bezmaksas MetaTrade paplašināšanas rīkā, MT4 Supreme Edition.


Tirdzniecības Stimulators

Tagad jūs varat manuāli pārbaudīt savu tirdzniecības stratēģiju uz vēsturiskiem datiem. Lai pārbaudītu un atrastu jūsu tirdzniecības stratēģiju ar tām pašām funkcijām, kuras jau lietojat mūsu Mini Teminal – vienkārši izvēlaties to kā Expert Advisor. Pirmo reizi pārbaudiet tirdzniecības stratēģiju? Ar Forex stimulatorā programmu varat iepazīties šeit.


Mini Grafika Indikators

Tagad jūs varat izmantot iespēju, aplūkot vairākus grafikus vienā grafikā. Piemēram, jūs bez problēmām varat aplūkot dažādu periodu grafikus, tajā pašā simbolā, vai analizēt vairāku grafiku tipus kā: Renko, Range un Kagi.


Simbolu Informācijas Indikators

Vēlaties ātri un vispusīgi novērtēt tirgus situāciju jebkuram instrumentam? Tagad jūs to varat. Uzlabo savus tirdzniecības lēmumus, izmantojot dienas diapazona un daudzu citu indikatoru izmaiņas uz visiem laika periodiem.


Lupa

Šeit ir jūsu personālā, iekš-grafika, lupa priekš MetaTrader4 Supreme Edition. Vienkārši ievelciet šo logu grafikā uz vēlamo vietu, lai iegūtu detalizētāku informāciju zemākā laika periodā.


Grafiks iekš Grafika indikators

Šis viegli lietojamais indikators ļauj jums izveidot vēl vienu grafika logu uz tās pašas laika zonas, uz kuras ir galvenais grafiks. Šis grafiks ļauj veikt ciešu uzraudzību un meklēt signālus, pievienotajiem MT4 indikatoriem.

Lai izmantotu šos rīkus, jums ir nepieciešams lejupielādēt un uzinstalēt pēdējo versiju.

Ar cieņu

Admiral MarketsRisku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.