Admiral Markets AS emitē obligācijas EUR 5 milj. apmērā

Decembris 07, 2017 09:52

Sveicināti!

Mums ir patiess prieks informēt par Admiral Markets AS publiskā piedāvājuma subordinēto obligāciju emisiju. Kopumā 50,000 obligācijas par EUR 100 gabalā ar procentlikmi 8% gadā.

Pieteikšanās laiks ir no 2017. gada 8. līdz 19. decembrim un piedāvājums tiek izteikts gan institucionāliem, gan arī privātiem investoriem tikai no Baltijas valstīm. Obligāciju dzēšanas datums ir 2027. gada 28. decembris un minimālais obligāciju skaits, kuru investors var iegādāties, ir viena obligācija.

"Admiral Markets fokusējas uz strauju izaugsmi un biznesa apjomu palielināšanu. Obligāciju emisija palielinās Admiral Markets AS kopējo kapitāla bāzi un nodrošinās kompānijas aktivitātes ilgtermiņā. Viens no mūsu mērķiem kā "fintech" uzņēmumam, ir nodrošināt mūsdienīgas tirdzniecības programmas mūsu klientiem un turpināt piedāvāt tehnoloģiski augsti attīstītu tiešsaistes tirdzniecību", apgalvo Sergejs Bogatenkovs, Admiral Markets AS izpilddirektors.

Lai iesniegtu pirkšanas piedāvājumu Igaunijā, investoram jābūt atvērtam finanšu instrumentu/vērtspapīru kontam Igaunijas Centrālajā vērtspapīru depozitārijā, kuru var atvērt no vairums komercbanku, kuras glabā centrālā depozitārija vērtspapīrus. Lai iesniegtu pirkšanas piedāvājumu Latvijā un Lietuvā, investoram jāiesniedz pirkšanas piedāvājums no jebkura attiecīgās biržas dalībnieka.

Vairāk par piedāvājumu varat uzzināt īpaši izveidotā mājaslapā: admiral.ee.

Ar cieņu

Admiral Markets AS

Risku atruna

Lūdzu, ņemiet vērā, ka paziņojums nav uztverams par investīciju padomu, konsultāciju vai jebkāda cita veida ieguldīšanas palīdzību. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, Admiral Markets AS rekomendē konsultēties ar ekspertiem.