Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.
Izvēloties vienu no šiem regulatoriem, turpmākā informācija mājaslapā tiks sniegta kontekstā ar izvēlēto regulatoru. Ja vēlaties skatīti informāciju, kas attiecas saistīta ar citu regulatoru, lūdzu, izvēlieties to.

Admiral Markets AS izpilddirektors Sergejs Bogatenkovs iegūst “Surprise of the Year Award” apbalvojumu

Aprīlis 15, 2018 18:56

Sveicināti!

Ar prieku paziņojam, ka Admiral Markets AS izpilddirektors (Chief executive officer - CEO) un finanšu direktors (chief financial officer - CFO) Sergejs Bogatenkovs ieguvis Äripäev un BIG4 auditoru biroju apbalvojumu Surprise of the Year Award.

Nesen, pateicoties tam, ka viņa vadībā Admiral Markets AS pastāvīgi paplašinājusi savas starptautiskās operācijas un piedzīvojusi strauju izaugsmi, Bogatenkova kungs tika nominēts Best CFO Nomination apbalvojamam. Vērā ņemama ir arī nesenā Admiral Markets AS publiskā obligāciju emisija un iekļaušana Nasdaq Tallinn fondu biržas sarakstā.

Sākotnēji nominācijai tika izvirzīti 15 kompāniju finanšu direktori. Äripäev CFO un žūrijas loceklis Toomas Truuverk uzsvēra šo nominantu lielisko sniegumu, kā arī izcilās vadības un organizācijas prasmes.

Konkursa uzvarētājs tika paziņots šodien - Aastrit Viisma-Kass no Magnetic MRO, savukārt Sergejs ieguva Gada pārsteiguma nomināciju.

"Tas ir tik lieliski, ka Big4 un Äripäev katru gadu spēj sarīkot šādu konkursu. Apsveicu Astrit ar galvenās balvas iegūšanu – viņa to ir godam pelnījusi! Man Gada pārsteiguma apbalvojums pašam bija pārsteigums! Jūtos patiesi pārsteigs un priecīgs. Admiral Markets, bez šaubām, ir uzrādījusi lielisku izaugsmi, un, protams, pateicoties mūsu fantastiskajai, kompetentajai un uzticamajai komandai, turpinās to darīt! Viens nav karotājs, tašu kopā mēs varam izdarīt tik daudz. Paldies jums visiem!", saka Sergejs Bogatenkovs.

Vairāk par konkursu un uzvarētājiem varat uzzināt oficiālajā paziņojumā, pagaidām gan tas pieejams tikai igauņu valodā.

Ar cieņu
Admiral Markets AS


Risku atruna

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "Privāts klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.