2015.gada 10. augustā Admiral Markets samazina ECN izmaksas un vienkāršo aprēķinus

Jūlijs 27, 2015 13:52


Cienījamie klienti,

Daudzi no jums jau izmanto Admiral.Prime kontu ar savu zibens-straujo izpildi, zemos spredus no 0 punktiem un dziļu likviditāti, kas ļauj izvietot lielākus orderus.

Ar prieku paziņojam, ka, sākot no 2015.gada 10. augusta, Admiral.Prime konta noteikumi kļūs vēl labvēlīgāki, jo mēs samazinām komisijas un piemērojam vienkāršotu aprēķinu modeli sekojoši:

1. Valūtu pāriem un zelta spot - 3,0* USD par 1,0 loti;

2. Sudraba spot - 0,3 USD par 1,0 loti.

Pašreizējā komisijas likme ir 35 ASV dolāri par 1 miljonu ASV dolāru par pozīciju nosacītā vērtībā, kas ir aptuveni USD 7.63 par 1,0 loti EURUSD pirkšanai/pārdošanai (pieņemot, ka tirgus kurss ir 1.09).

Tādā veidā, jaunā komisija samazina tirdzniecībai saistītās pieskaitāmās izmaksas populārākajiem instrumentiem**, kā arī tā ir vieglāk uztverama un vienkāršāka.

Admiral Markets perspektīvās komisijas likmes valūtu depozītiem ir uzskaitītas zemāk:

Konta valūta Komisija par 1.0 loti
Forex & Spot Gold Spot Silver
EUR 3.0 0.3
GBP 2.0 0.2
USD 3.0 0.3

Ar cieņu,

Admiral Markets UK Ltd

* Komisija ir indicēta par vienpusēju tirdzniecību. Komisija par divpusēju (atvēršanas un aizvēršanas) tirdzniecību ir dubultā.

**Lūdzu, ņemiet vērā, ka komisijas maksas par instrumentiem ar kotētajām zem 1,0 ASV dolāru (piemēram, AUD, NZD) bāzes valūtām, protams, palielināsies.


Brīdinājums par riskiem

CFD ir pietiekami sarežģīti instrumenti un, izmantojot paaugstinātu kredītpleca likmi, var radīt ātrus zaudējumus! 83% tirdzniecības kontu, kuros klienti ar statusu "mazumtirdzniecības klients" tirgo CFD ar šī pakalpojuma sniedzēja starpniecību, uzrāda zaudējumus. Jums vajadzētu pārliecināties, vai pilnībā saprotat CFD tirdzniecības pamatprincipus un vai varat atļauties riskēt zaudēt savu naudu.