Finansiālās garantijas

Tirgojot kopā ar Admiral Markets, Jūs esat aizsargāts ar mūsu stabilo finansiālo nodrošinājuma kārtību un klientu aprūpes politiku.

Klienta līdzekļu sadalījums

Saskaņā ar FCA noteikumiem, visu klientu nauda tiek turēta pilnīgi izolēti no mūsu pašu aktīviem reglamentētā EEA kredītiestādē. Tas nodrošina, ka klientu līdzekļi ir pieejami viņiem visu laiku, un mēs tos nevaram izmantot jebkādiem citiem mērķiem. Šo kārtību kontrolē un pārbauda mūsu auditori.

Finanšu pakalpojumu kompensēšanas shēma (FSCS)

Maz ticamā gadījumā, ja mēs nokļūstam finansiālas grūtībās, un atsevišķiem klientiem ir līdzekļu iztrūkums, privātpersona vai mazs uzņēmums var pretendēt uz kompensāciju no FSCS https://www.fscs.org.uk/ . Kompensācijas summa ir līdz £50,000.

Ja banka, kas tiek izmantota klientu naudas turēšanai tiek likvidēta, visi zaudējumi tiks dalīti proporcionāli klientu depozīta daļai no kopējās summas, kas glabājas bankā. Visi līdzekļi, kas tā rezultātā zaudēti, tiks segti no FSCS līdz £ 50.000 katram klientam.

Godīga klientu apkalpošana

Kompānijā Admiral Markets klientu intereses ir prioritāte. Mēs esam apņēmušies aizsargāt Jūsu intereses visā, ko mēs darām - sākot ar pakalpojumu un instrumentu piedāvājumu un beidzot ar klientu apkalpošanu un sadarbības standartu uzturēšanu.

Mēs arī pārliecināmies, ka mūsu komanda vienmēr iet kopsolī ar jauniem attīstības virzieniem, lai varētu uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti.